Forumda nasıl modarötör olabiliriz

Bu konuyu okuyanlar

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Olmaz mı aylık 500 TL maaş + Hepsiburada'dan tüm kategorilerde geçerli 100 TL hediye çeki var. Samsung'un tanıtımlarında da Galaxy Buds gibi ürünlerin 3 adet kuponu ekip arasında çekilişle dağıtılıyor. Süper moderatörler 1000 TL, Adminler 2000 TL kazanıyor. Yılda bir kez boğazda yemek toplantısı da cabası.
Sigorta + günde 1 adet yemeksepeti kuponunu da unutmayalım.

636405

Doçent
Reaksiyon puanı
495
Olmaz mı aylık 500 TL maaş + Hepsiburada'dan tüm kategorilerde geçerli 100 TL hediye çeki var. Samsung'un tanıtımlarında da Galaxy Buds gibi ürünlerin 3 adet kuponu ekip arasında çekilişle dağıtılıyor. Süper moderatörler 1000 TL, Adminler 2000 TL kazanıyor. Yılda bir kez boğazda yemek toplantısı da cabası.

Bu doğru mu?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Reaksiyon puanı
10,560
Sigorta her işin mecburiyeti zaten canım. Yemeksepeti kuponu gibi önemsiz şeylere değinmeye gerek yok diye düşündüm :)

@Creative cevap verebilir belki.
Yalnız eksik bilgi vererek insanlar fakir kalsın istiyorsunuz.
Mesai saatlerinin günlük 30 dk olması. Mesai boyunca dakika basi anasayfa yenileyerek hizmet ediyorsunuz.
Fazladan her yarim saat basina fazladan mesai ucreti aliyorsunuz.
1 yıl boyunca günlük yenileme islemini aksatmayanlar emekli oluyor ve apple magaza muduru olarak emekliligin tadini cikariyor. ??

Salihius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Beynim: "noluyo leyğ?!"
Gözüm: "aboew möderatorlerin paraya gel"
Beynim: "trolldür olm"
Gözüm: "yoğk yoğk eminim"
Beynim: "yazık kafana"

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Benim gördüğüm moderatör olma şartları 17-18 yaş bandındaysan. Ve hükümete aşırı muhalifsen Türkiye gündem veya Siyaset kısmında günde 4-5 konu açabilecek ve devamlı eleştirebilecek kapasitede isen bazı insanlarla dalga geçebilecek alaya alabilecek kapasitede isen çok kolay moderatör olabilirsin.
1-2 hafta sürmez mod olman. Hatta Sınırsız ban atma yetkisi bile alırsın...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Yalnız eksik bilgi vererek insanlar fakir kalsın istiyorsunuz.
Mesai saatlerinin günlük 30 dk olması. Mesai boyunca dakika basi anasayfa yenileyerek hizmet ediyorsunuz.
Fazladan her yarim saat basina fazladan mesai ucreti aliyorsunuz.
1 yıl boyunca günlük yenileme islemini aksatmayanlar emekli oluyor ve apple magaza muduru olarak emekliligin tadini cikariyor. ??
Usain şimdi altına kesin son model Mercedes çekmiştir. Adamn günü partilerde geçer.
Aha böyle

IMG_20201004_084155.jpg

Ege ERKEK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
90
Merhaba Ege.

Moderatör unvanına sahip olabilmen için, tecrübelerime dayanarak söylüyorum, 3 ila 6 ay boyunca üyelere verimli bir şekilde yardımcı olman, ilgi çeken konular açman ve insanları sevgi ile kucaklaman gerekiyor. Bu konu hakkında senin geçmek istediğin yoldan daha önce geçen bir moderatör arkadaş ile konuşmalısın. Kendisine özel bir mesaj at.

Burada kurallar nasıl işliyor bilmiyorum ama bu süreç yukarıda belirttiğim mantığa benzeyen bir sahip. Bir moderatör arkadaşa danış Ege.

Son düzenleme:

Malmedy

Profesör
Reaksiyon puanı
1,059
Çok eski bir forum üyesi olman gerekli.

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Çok eski bir forum üyesi olman gerekli.
2 aylık üyeyken oldum hocam böyle bir şey yok.

Benim gördüğüm moderatör olma şartları 17-18 yaş bandındaysan. Ve hükümete aşırı muhalifsen Türkiye gündem veya Siyaset kısmında günde 4-5 konu açabilecek ve devamlı eleştirebilecek kapasitede isen bazı insanlarla dalga geçebilecek alaya alabilecek kapasitede isen çok kolay moderatör olabilirsin.
1-2 hafta sürmez mod olman. Hatta Sınırsız ban atma yetkisi bile alırsın...
Hiç birini tutturamadık. Adaylıktan normal üyeliğe döneceğiz anlaşılan.

Son mesajlar