Forumda mesaj silme

Bu konuyu okuyanlar

MerTTRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
geçmiş olsun silemezsin onuda yapamazsan.
ne oldu ki ?
Yaptığımız kötü şeyleri söylüyorduk ben de söyledim. Sonra biri bunun kullanılabileceğini söyledi. Ben de bunu kullanırlarsa bana günah olur mesul olurum belki diye üzüldüm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

‏‏‏‏‏‏‏‏

Ben sildim :)
Nasıl yaptın ?

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
Yaptığımız kötü şeyleri söylüyorduk ben de söyledim. Sonra biri bunun kullanılabileceğini söyledi. Ben de bunu kullanırlarsa bana günah olur mesul olurum belki diye üzüldüm.

Nasıl yaptın ?
ne yazdınız tam olarak ?

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Bir kötü niyetli kullanım ikincisi forumları forum yapan mesajlardir. Her isteyen kızdığı veya farklı bir durumda mesajını silerse olmaz.
çok saçma bir şey,o pencereden bakarsak whatsapp veya telegramı app yapan mesajlardır o yüzden silme özelliği kalkmalı.Çok ilginç bir görüş

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
çok saçma bir şey,o pencereden bakarsak whatsapp veya telegramı app yapan mesajlardır o yüzden silme özelliği kalkmalı.Çok ilginç bir görüş
Ne alâka? Sen WhatsApp'ta bütün mesajlarını silince ne gibi bir sıkıntı çıkıyor? Forumda mesajların silinmesinin ne gibi bir sorun çıkaracağının farkında mısın?

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Ne alâka? Sen WhatsApp'ta bütün mesajlarını silince ne gibi bir sıkıntı çıkıyor? Forumda mesajların silinmesinin ne gibi bir sorun çıkaracağının farkında mısın?
ne gibi bir sorun çıkacak ?Açıklarsanız herkes tatmin olur ?Kısa cevaplarla konunun uzamasına gerek yok.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
İnsanlar bilgiyi tam olarak alamayacaktır değil mi hocam

ve karışıklık olur mesajlar silinirse

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Arkadaşlar burası forum. Sosyal medya ya da WhatsApp değil. Artık saçmalamayın iyi olur.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
ne gibi bir sorun çıkacak ?Açıklarsanız herkes tatmin olur ?Kısa cevaplarla konunun uzamasına gerek yok.
Konuyu uzatan sizlersiniz. Mesaj silme demek konu içeriğinin boşaltılması demek, konunun silinmesi demek. Forumda düşmanca tavır alanları da biliyoruz, bütün mesajlarını silse / silmeye kalkışsa ne olacak?