Forumda genel af

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

msydm

Doçent
Reaksiyon puanı
66
temkimli olmak lazım :s genel değilde özelleştirilmiş af olmalı

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Affedilsinler ya neden affedilmesinler ki gelsinler forum canlansın nerde çokluk orda bol bilgi :D

limerick

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bence Af olmali ama herkes icin degil. kufur edenler, spam yapanlari af vermeyin. tekrar yapacaklar.

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Güzel düşünce.

Af olacaksa şöyle düşünebiliriz;

• Kendi isteğiyle gidenlerin üyeliklerini tekrar açmalısınız tekrardan burada bulunmak istiyor olabilirler.
  • Ağır küfür ve hakaret edenlerin üyeliklerini açmanın anlamı olmaz. Bunlar gibi insanlar sürekli üyelik alıp diğer forumlarda haddinden fazla bulunmaktadır zaten.
  • SİTEYE SIRF KENDİ REKLAMLARINI AÇIP BANLANAN ÜYELERİMİZİN ÜYELİKLERİNİ AÇMAK ANLAMSIZ OLUR. AÇILDIKLARININ FARKINA DAHİ VARMAZLAR.

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bence işi ticarete dök "AF 1 LİRA" :p sadece öneri şöyle bi düşündümde saçmada olaiblir mantıklıda.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Af gelmesin istemiyorum şahsen.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kendi isteğiyle ayrılan üyeler istediği zaman geri dönebilmekteler.

maalesef istediği zaman dönemiyor, ben dönmek istediğimde olumsuz cevapla karşılaşmıştım.

Af gelmesin istemiyorum şahsen.

ama en çok gidip gelenler arasında sizde varsınız bu yüzden anlamanız lazımdı. ben kendi isteğimle ayrılmıştım bi kez, sonra yönetimden rica ettim, bana hayır yasaklanan üyelikler kesinlikle açılmaz cevabı verilmişti . benim durumumda olsaydınız af beklemez miydiniz. 3-4 ay daha uzak kaldım sonra bi moderatörden rica ettim ve sağolsun yardımcı oldu.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
maalesef istediği zaman dönemiyor, ben dönmek istediğimde olumsuz cevapla karşılaşmıştım.
Senin olayın farklıydı.Diğer hesabınla onlarca mesaj atmıştın yanılıyormuyum.
Kendi isteğinle gidip başka üyelik almadan daha sonra açılmasını talep ederseniz açarız.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Senin olayın farklıydı.Diğer hesabınla onlarca mesaj atmıştın yanılıyormuyum.
Kendi isteğinle gidip başka üyelik almadan daha sonra açılmasını talep ederseniz açarız.

hayır önce açılmasını istemiştim :) gelen mail ile gösterebilirim

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kendi ayrılanları bilmem ama süresiz banlananların %99'u haketmiştir küfür, reklam, manevi değerlere yada insanlara hakaret vs vs o sebepten affın pek faydası olacağını sanmıyorum açıkçası. Tabi af olsa da olmasa da yönetim bu kararı verecektir saygı duymak gerekir.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51

ama en çok gidip gelenler arasında sizde varsınız bu yüzden anlamanız lazımdı. ben kendi isteğimle ayrılmıştım bi kez, sonra yönetimden rica ettim, bana hayır yasaklanan üyelikler kesinlikle açılmaz cevabı verilmişti . benim durumumda olsaydınız af beklemez miydiniz. 3-4 ay daha uzak kaldım sonra bi moderatörden rica ettim ve sağolsun yardımcı oldu.

Dostum ben özel bir sebebten dolayı ayrıldım sonra bu özel sebeb sorunu aşıldı ve geri dönüş yapmak istedim. İkinci olarak ben öznel düşüncemi yine savunuyorum; hakaret ve küfürden uzaklaşan üyelerin yine aramızda olmasına hangi üye sence olumlu bakabilir ? Emin ol aynı tutumlar yeniden sergilenecek ve huzursuzluk çıkacaktır. Ben genel afa her zaman karşı çıkmışımdır, ha kendi isteği ile ayrılır ama yine kendi isteği ile geri döner af ile değil.

Reaksiyon puanı
2,146
[MENTION=56637]aykutyenihan[/MENTION] [MENTION=62703]Demnesia[/MENTION] [MENTION=34027]finix[/MENTION] [MENTION=50536]ZorhaK[/MENTION] [MENTION=31973]Militarist[/MENTION] gelmesine karşı olmayacağım kişiler, daha vardır böyle birsürü de hatırlayamadım hepsini.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Okudumlarıma göre pek olumlu bir şey olmayacak bencede olmasın.Reklam spam vs kısa sürede olsa büyük eziyetler çekeriz...

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
[MENTION=56637]aykutyenihan[/MENTION] [MENTION=62703]Demnesia[/MENTION] [MENTION=34027]finix[/MENTION] [MENTION=50536]ZorhaK[/MENTION] [MENTION=31973]Militarist[/MENTION] gelmesine karşı olmayacağım kişiler, daha vardır böyle birsürü de hatırlayamadım hepsini.
Aykut abi istediği an dönebilir, kendi isteği ile ayrıldı. Finix 1 ay sonra aramızda.

Reaksiyon puanı
2,146
Okudumlarıma göre pek olumlu bir şey olmayacak bencede olmasın.Reklam spam vs kısa sürede olsa büyük eziyetler çekeriz...

Reklamı yapan geldi yaptı banlandı gitti, ban açılınca gelip tekrar reklam yapacak diye düşünmeniz yersiz. Banın açıldığından haberi bile olmaz, reklam yapmak istese yine üyelik alır yapar reklamı banlanır gider banın açılmasını beklemez.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Neyse gelen gelsin kardeşliğimize bekleriz :)

---------
Rahşan affı neden olmasın ?:D

Hep aklıma bu gelir :)

[video=youtube;v0HzyoIONOI]http://www.youtube.com/watch?v=v0HzyoIONOI[/video]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...