Soru Forumda benim gibi forma koleksiyonu merakı olanlar var mı?

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
705
Annem'in benim hakkımda en çok şikayet ettiği konulardan birisi forma alma merakım.
Elimdeki Formalardan en değer verdiklerim.

Galatasaray'ın 11-12 den 23-24 e kadar iç saha ve deplasman formaları ve 100. Yıl özel forması.

Ayrıca: 99 İcardi ve 9 İcardi

Arjantin 2022 FIFA Dünya Kupası (Messi) Şampiyonluk forması.

Portekiz: Ronaldo

Inter: Eto

Real Madrid:Ramos

Barcelona:Messi

Türkiye Millî Takımı: Arda Turan

Manchester City: Haaland

Anadolu Kulüplerinden:
Eskişehirspor ve Gaziantepspor formaları isimsiz.

Gerisini yazmaya üşendim, dolabı açmadan hepsini de hatırlayamıyorum.

Şu an en çok istediğim forma, bulabilirsem orjinal olarak Bayern Münih Sacha Boey formasını alacağım.

Neden bu kadar çok forma alıyorsun diyorlar, Çünkü normal hayatta da giyiyorum, evde de çoğu zaman forma ile dolaşıyorum. Benim de hobim forma koleksiyonu yapmak ve giymek ☺️.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,288
Giyim koleksiyonu hiç sevmem.
Kağıt Para koleksiyonu yaparım. Neden derseniz.

Her Kağıt paranın üzerinde 1 kod bulunuyor. O paradan 1 adet yalnız bende olduğunun kanıtıdır.

Seri kodları topluyorum.
Misal ---- A222999555

Zamanı gelince değerleneceğine ümit ediyorum.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,195
Benimde madalya koleksiyonum var 😅 Küçük yaşta atıldığım spor hayatı sonrasında profesyonele dönüştü ve 10dan fazla branşta dereceler almayı başardım madalyalar topladım.

Koleksiyona giriyordur inşallah😂

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
705
Benimde madalya koleksiyonum var 😅 Küçük yaşta atıldığım spor hayatı sonrasında profesyonele dönüştü ve 10dan fazla branşta dereceler almayı başardım madalyalar topladım.

Koleksiyona giriyordur inşallah😂
Hangi branş hocam, ben okul futbol takımına yükseldim küçükken başka başarım yok 😂

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,738
7 yaşındayken pazarda aldırdığım psg Ibrahimovic formasını hala saklarım :). Sadece Fener formalarım var şuan. Maç dışında giymem etmem. Ama almaya devam edeceğim :D.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
705
7 yaşındayken pazarda aldırdığım psg Ibrahimovic formasını hala saklarım :). Sadece Fener formalarım var şuan. Maç dışında giymem etmem. Ama almaya devam edeceğim :D.
Hocam ben t-shirt niyetine giyiyorum günlük hayatta, bakkala markete giderken, sahile giderken, bir gün olur da bir kızla buluşmaya giderim, Messi formasıyla gidicem diye korkuyorum 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben t-shirt niyetine giyiyorum günlük hayatta, bakkala markete giderken, sahile giderken, bir gün olur da bir kızla buluşmaya giderim, Messi formasıyla gidicem diye korkuyorum 😂
Bu sene Galatasaray'ın Nike ile anlaşması bitti, son serenomi ceketini hatıra olsun diye aldım, Puma neler üretecek bakalım seneye.