Foruma REP Sistemi mi Ekleniyor (Acaba!)

origami__1988

Profesör
Reaksiyon puanı
17
ben forumlarda çok vakit geçirmem. sdn dışında bir foruma daha üyeyim. onun dışında pek ilgim yok. o bakımdan bu REP (veya bonus adı herneyse) olayına da yabancıyım.

şimdi biri konu açacak, veya cevap yazacak, ben de butona basıp onun puan kazanmasını sağlicam.

eeee, sonra nolucak? o puanla birileri hediye kazanacak.... ne gerek varki buna? hediye vb peşinde koşanlar için lockerz benzeri siteler var. burası teknoloji-paylaşım sitesi. saadet zinciri sitesi değil.

umarım yönetim çoğunluğun sesine kulak verir. biz yaptık oldu mantığı ile bu kadar akalbalık bir forum yönetilmez.

Bence de. Önceden farkımız vardı bizim. Ama şimdi sıradan bir form olup çıktı. Ben zaten üye olup gezindiğim tek forum sdn idi. Belki buraya da girmem artık.

delgado__gkhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence de. Önceden farkımız vardı bizim. Ama şimdi sıradan bir form olup çıktı. Ben zaten üye olup gezindiğim tek forum sdn idi. Belki buraya da girmem artık.

Doğru söylüyorsun kardeş. Bir de şöyle bir durum ortaya çıkar şimdi :bazıları sahte profil alır, o profil üzerinden kendilerine oy verirler.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Doğru söylüyorsun kardeş. Bir de şöyle bir durum ortaya çıkar şimdi :bazıları sahte profil alır, o profil üzerinden kendilerine oy verirler.
Aynı IP üzerinden 2 hesap bağlanınca pesi yada emu hemen biniyor özel mesajla tepene :D Kendimden biliyorum :D Kardeşim de oyun oynamak için üye olmuşdu da :D

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Vay be, neler olmuş böyle. Sistem mantık olarak güzel, yani en azından değerlendirme sadece mesaj sayısına göre yapılmayacak artık. Faydalı paylaşımda bulunana +Rep mahiyetinde Bonu'una tıklıyorsunuz. Ama tehlikeli olan kısım ileride "Repleri esirgemeyelim beyler" türünden mesajlar görmeyiz umarım :eek:hmy:
Ayrıca burada kazandığımız Bonus'ları Garanti Bonus'a aktarabiliyor muyuz ? :mrgreen: Ve Bonus kart'a 8 taksit imkanı var mı? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Bize biraz süre verin arkadaşlar, bu sistemi hafta içerisinde çok daha güzel bir yapıya kavuşturacağız. Bu arada ben bu sistemle ilgilenmiyorum diyenler, bir şey kaybetmeyecekler zaten. Forumun işleyişine doğrudan bir etkisi yok zaten. Yarın sıkı bir gün olacak sanırım.

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
oooo gral forum ortamı olmuş burda :) repler havada uçuyo, yakında 12- forum takipcileri arasında g***nün üstünde en çok dönene bonus verme furyasıda başlar ki az önce gördüm 2-3 tane alttakinin şusu üstekine bunu demiş konularındanda açılmış ohhh allah arttırsın SDN.

"iyiki varsın SDN!!!" sloganımı
"İYİki birzamanlar vardın SDN güzel hatıralarınla anıcaz seni :)" olarak değiştirdim :)

SDN ailesi artık sevgiyle değil bonusla bağlı birbirine "hayırlara vesile olasıca SDN!!!" :)

Bana +bonus verenin allah +belasını versin :D

Şikayet butonunun isminin "Allahından bul" olarak değiştirilmesini arzu ediyorum ki basana özel mesajla oto olarak "bilmukabele" yazan bi mesaj gönderilsin.

neyse söyledim rahatladım, bir dahaki sefere ana sayfada buluşmak üzere bonusla kal SDN :)

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bonus verin şikayet alın ekonomiye can verin..

dııtttt yanlış cevap.

Yakışmamış foruma.

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
oooo gral forum ortamı olmuş burda :) repler havada uçuyo, yakında 12- forum takipcileri arasında g***nün üstünde en çok dönene bonus verme furyasıda başlar ki az önce gördüm 2-3 tane alttakinin şusu üstekine bunu demiş konularındanda açılmış ohhh allah arttırsın SDN.

"İYİki birzamanlar vardın SDN güzel hatıralarınla anıcaz seni :)" olarak değiştirdim :)

SDN ailesi artık sevgiyle değil bonusla bağlı birbirine "hayırlara vesile olasıca SDN!!!" :)

Şikayet butonunun isminin "Allahından bul" olarak değiştirilmesini arzu ediyorum ki basana özel mesajla oto olarak "bilmukabele" yazan bi mesaj gönderilsin.

neyse söyledim rahatladım, bir dahaki sefere ana sayfada buluşmak üzere bonusla kal SDN :)
+rep plz:)

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20

aşkım çok komiksin

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
rep pls yazılarını sıkca görücez demekki :D

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
rep pls diyene siz de -rep verirsiniz görür repin plsini :D

isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü :D
ayrıca rep sistemini koyuyosunuz sisteme sonrada neden istiyosunuz die kızıyosunuz bu ne yaman bi çelişkidir böyle:rolleyes:
adı rep yada bonus hiç farketmez aynı kapıya çıkar ha öpteyim seni seni ha öptür kendini :clap:

Son mesajlar