Foruma girememe, sizde de var mı?

intricate

Profesör
2 gündür shiftdelete.net forumuna giremiyorum (evden) dün akşam ana sayfaya girdim ama forumda hiçbir sayfa açamıyor 404 Not found (bulunamadı) dedi. Bugün işyerinden girdim hiçbir sıkıntı yoktu. Şİmdi eve geldim yine ana sayfaya giriyor ama forumda hiçbir sayfa açılmıyor. Ben de dns'yi değiştirip deneyim (otomatikti) dedim google dns ile girebildim. sizde de söz konusu mu bu durum

ReDo

Rektör
Girmeme isteği varda alışkanlık olmuş giriyoruz yav :D

Tabi sizin duruma gelince.
Ben iş yeri ve evden giriyorum ve de Mobilden de sürekli girerim bir sıkıntı yok.

chawush28

Doçent
2-3 saat önce yarım saatlik falan girememe oldu ama sonra kendiiliğinden düzeldi.. Oluyor arada bir.. Sanırım dns lerle alakalı bir sorun.

engerex

Dekan
Yalnız değilsin.

Avea Jet modem ile anasayfada bir problem yok ancak foruma kesinlikle giremiyorum. Sanırım Müyap zamanından kalma bir şeyler var.

SDN yönetiminden de kimse ilgilenmedi.

------------------------

2-3 saat önce yarım saatlik falan girememe oldu ama sonra kendiiliğinden düzeldi.. Oluyor arada bir.. Sanırım dns lerle alakalı bir sorun.

Böyle bir problem değil. Aylardır bizde var.

kaplan42

Asistan
bende uydunet kullanıyorum 1-2 aydır shiftdelete.net foruma giremiyorum.fakat dns değiştirince giriliyor.otomatik dns de girilmiyor.

grezimonk

Profesör
Yasaklı
otomatik vede Google DNS ile girilmiyor proxygizlen.net ve v.s. ilede girilmiyor ve sadece foruma erişim yok? iss avea 3G muhtemelen EDGE ilede açmaz...

Korpe

Rektör
cumartesi ve pazar günleri foruma giremiyordum benden kaynakalan bir durummu yoksa bilmediğimiz birşeymi var? (uydunet Kullanicisiyim)

şuan gördüğüm kadarıyla sorun yok yada bununla yok birincil dns: 193.140.100.215 ikincil dns: 193.140.100.210 üçüncül dns( windows'ta varmı? bilmiyorum...): 193.140.100.200

Korpe

Rektör
Foruma sadece Opera tarayısı ile girebiliyorum. Explorer, Firefox ve Chrome ile foruma giremiyorum ve böyle bir hata veriyor? Sebebi nedir?

[MENTION=103039]Zee[/MENTION] ile aynı sorunu yasamaktayim..
opera,ie,firefox,chorome den sdn ye giremiyorum (uydunet mi kaynaklaniyor) bilemedim sorun yasayan varmi ?

Korpe

Rektör
[MENTION=25391]keyloger[/MENTION] [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] [MENTION=52555]by efsane[/MENTION] [MENTION=47620]spybot[/MENTION] fikri olan varmi?