İpucu Forum Üyeleri hakkında değerlendirmeler konusu [ANA KONU]

Bu konuyu okuyanlar

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Forumun birer üyesi olarak diğer arkadaşlarımız hakkında düşüncelerimizi, kritiklerimizi, olumsuz değerlendirmelerimizi incitici olmadan, gönül kırmadan yazalım. Bakalım kimimiz, kimilerimiz hakkında neler düşünüyor? Ayrıca kendi bilinirliğimiz hakkında da bir bilgimiz olur. :)

Kendimiz hariç herkes hakkında yorum yazabiliriz. Buraya dikkat. Sadece saygı ve sevgi çerçevesinde kendimize yönelik mesajlara cevap vermek serbest. ?

kirpicix

Asistan
Reaksiyon puanı
61
@BehzatAmirim Krall ?

Foruma girdiğimde ilk edindiğim dostlarımdandır :)
Neden, nasıl, niçin sorularına da cevap verecek şekilde biraz daha açabilirsen iyi olur. Mesela en iyi bulduğun yönleri nelerdir, olumsuz gördüğün bir yönü var mıdır? kendisini ne kadar tanırsın veya ne kadar, nasıl bilirsin ?

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
Neden, nasıl, niçin sorularına da cevap verecek şekilde biraz daha açabilirsen iyi olur. Mesela en iyi bulduğun yönleri nelerdir, olumsuz gördüğün bir yönü var mıdır? kendisini ne kadar tanırsın veya ne kadar, nasıl bilirsin ?
Foruma katıldığımdan beri tanıyorum kendisini forumda en çok konuştuklarımdan iyi tanırım :)

Olumsuz bir yön yok ama olumlu düşünürsek iyi bir dost :)

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Arkadaşları etiketleyip boş yere bildirim gitmesini istemem ama _Zaur_ abim vardır çok kafa birisidir. Sorunları mizahi yönlerden çözer genelde. Bir de EFI Shell vardır o da hemen her konuda görebileceğiniz çok bilgili bir üyedir. ?
?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@_Zaur_ ?

Reaksiyon puanı
10,560
@Uchiha Sasuke benim Ters yansımam. Sözümüz üst üste gelmez, Küfürleşip helalleşip sağollaşırız. ?
Birebir yansımamsın biraderim benim. ? Sadece bu sözümle seni haklı çıkartmak istedim. ?
Seni çaldırıyorum dayanamıyorum bidaha çaldırıyorum. Kendimi kontrol edemeyip gece gündüz demeden çaldırmaya devam ediyorum. ???? Sırf bu çaldırmalarımdan dolayı forumda en sevdiğim üyesin. Umarım çaldırmaya uzun yıllar daha devam edebilirim. ?
Bir kaç tane çokmuş teke arkadaş var forumda onlarıda severim ama bu Azerbaycanlı bir harika dostum.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,153
Maalesef kimseyi tanımıyorum.
Tabi Japon adamsın, ismini bile okuyamıyoruz doğru düzgün. ? Nasıl tanışalım bu durumda?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birebir yansımamsın biraderim benim. ? Sadece bu sözümle seni haklı çıkartmak istedim. ?
Seni çaldırıyorum dayanamıyorum bidaha çaldırıyorum. Kendimi kontrol edemeyip gece gündüz demeden çaldırmaya devam ediyorum. ???? Sırf bu çaldırmalarımdan dolayı forumda en sevdiğim üyesin. Umarım çaldırmaya uzun yıllar daha devam edebilirim. ?
Çaldıran muharebesinden sağ kurtulmuş tek adam sensin sanırım ???

Reaksiyon puanı
10,560

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
IMG_20220827_180949.jpg

Sevenimiz çok ?

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Yıllardır foruma giriş zamanlarım hep düzensiz olduğu için konular dışında sohbet etmedim.
Ama bir gün adresini öğrenirsen ConfickerBelasi 'na şu yastığı hediye ederdim:

9596066431026.jpg

Kızgın surat atmasın diye etiketlemedim ?