Duyuru Forum hk.

ThorJ

infinity
İçerik Ekibi
Ekli dosyayı görüntüle 116929

Bu saldırı koruması. Sistemde yüksek bağlantı varken ortaya çıkar. Bu sayede yurt dışı girişleri kısıtlamamıza gerek kalmıyor, yurt dışından SDN'ye giriş yapan kullanıcılar zorlanmıyor. Invisible CAPTCHA kullandığımızdan dolayı kullanıcı deneyimine herhangi bir zararı yoktur.
@ForumDeveloper bu sürekli bende çıkıyor. Bot olmama rağmen belki günde 5-10 kez bu hatayı alıyorum.

ThorJ

infinity
İçerik Ekibi

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    154.4 KB · Görüntüleme: 17

_Zaur_

Dekan
O rekor bende. Sinir olup o tuşa 37 defa basmıştım. Bu forumda en gıcık olduğum hata.
😂 Tuş`un sana bedduası tutmuş demek shdajsdhad
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aha ikinci defa yaptı.

1600461673774.png

Resim atınca yine yaptı hatta 🤣🤣🤣

Yaptıkca yapıyor abi. Durmak yok bana kafayı taktı

BordoKing

Doçent
Herkese selamlar,

Bildiğiniz gibi yaklaşık 1 haftadır forum genelinde belirli belirsiz sorunlar yaşıyorduk. An itibariyle gerek yazılımsal, gerekse donanımsal sorunlar giderilmiştir.

İleride mutlaka yine farklı hatalarla karşılaşacağız. Bunları çekinmeden yönetim ekibine bildirebilirsiniz.

Herkese sabrından dolayı teşekkür ederiz.
Hata tek bende oluyor sanıyordum emeklerinİz için teşekkürler

Bazen robot muyum diye kontrol ediliyorum forumda dolaşırken. Keşke diyip geçiyorum.
😂 benide ediyorlar

😂 Tuş`un sana bedduası tutmuş demek shdajsdhad

Aha ikinci defa yaptı.

Ekli dosyayı görüntüle 116932

Resim atınca yine yaptı hatta 🤣🤣🤣

Yaptıkca yapıyor abi. Durmak yok bana kafayı taktı
Bundan önceki mesajı yazarken yine aynı hatayı verdi 😂😂 (bunu yazarkende sayfayı yenilince düzeliyor allahtan)

1qazse4

Üyecik
selam forum. Bende bu konuda fikirlerimi paylasayim.
* Hazir forum motorlari iyi degil. Agir, guvenlik aciklari vs vs. Kendi forumunu kendin yapcan.
* javascript iyi degil. Kastiriyor. Mumkunse hic kullanma daha iyi.
* Forumu kendi sunucunda barindirmak gibisi yoktur heralde, disaridan hizmet almaktansa.
* Biraz siradisi, devrimci: Forum uygulamasi olacak. Forumu uygulamayla kullancan. Uygulama client ve server diye iki parca olacak. Server olani sunucuda calisacak. Anasayfa uygulamayi tanitcak ve client olanin indirme linkini vercek. client olan forumun statik IP adresi (yoksa alinacak) uzerinden sunucuyla direk haberlesecek. Client ve server hic html/http/web teknolojilerine bulasmadan 'soket programlama' ile C dili ile yazilacak. Birkac bin satirdan uzun olmayacak. Olmasi da gerekmiyor.

NOT: Allahtan bu forum javascripti devredisi birakinca bile calisiyor. Bazi islevler calismiyor olsada. (mesaj editleme calismiyor mesela js'siz)

Son düzenleme:

Assad Najjar

Doçent
Ekli dosyayı görüntüle 116929

Bu saldırı koruması. Sistemde yüksek bağlantı varken ortaya çıkar. Bu sayede yurt dışı girişleri kısıtlamamıza gerek kalmıyor ve yurt dışından SDN'ye giriş yapan kullanıcılar zorlanmıyor. Invisible CAPTCHA kullandığımızdan dolayı kullanıcı deneyimine herhangi bir zararı yoktur.
Normal Captcha olsa da hCaptcha olsa da bana sökmez, hepsini aşabiliyorum. Ama nasıl aşıldığını söylemem.

Constantin87

Profesör
Foruma girişte ve yeni mesajlarda yine yavaşlık oluyor. Düzeltilen sorunlar tekrar tekrar ortaya çıkıyor bir türlü kalıcı bir çözüm bulunamadı.

Herkese selamlar,

Bildiğiniz gibi yaklaşık 1 haftadır forum genelinde belirli belirsiz sorunlar yaşıyorduk. An itibariyle gerek yazılımsal, gerekse donanımsal sorunlar giderilmiştir.

İleride mutlaka yine farklı hatalarla karşılaşacağız. Bunları çekinmeden yönetim ekibine bildirebilirsiniz.

Herkese sabrından dolayı teşekkür ederiz.

Sürekli sayfayı yenilerken 25-30 saniye bekliyorum. Bunun sebebi dDos sanırım.
Sürekli sayfayı yenilerken 25-30 saniye bekliyorum. Bunun sebebi dDos sanırım.

İnternetim kötü değil