Forum hk.

Bu konuyu okuyanlar

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Yine başladı sunucu hatası.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bide hata var. Mesaj atıyorsun hata veriyor mesaj atılmadı diye. Sayfa yenileme yapınca konuda yazmak istediğim mesaj konuya eklenmiş oluyor.
@ForumDeveloper bu hata bende belki 10 günden fazladır devam ediyor. Ve şu ana kadar da hiçbir iyileşme görmedim. Bi zahmet bu konuya el atıver abicim, inşaallah bizi bu zahmetten kurtarırsın.

1qazse4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
selam forum. Bende bu konuda fikirlerimi paylasayim.
* Hazir forum motorlari iyi degil. Agir, guvenlik aciklari vs vs. Kendi forumunu kendin yapcan.
* javascript iyi degil. Kastiriyor. Mumkunse hic kullanma daha iyi.
* Forumu kendi sunucunda barindirmak gibisi yoktur heralde, disaridan hizmet almaktansa.
* Biraz siradisi, devrimci: Forum uygulamasi olacak. Forumu uygulamayla kullancan. Uygulama client ve server diye iki parca olacak. Server olani sunucuda calisacak. Anasayfa uygulamayi tanitcak ve client olanin indirme linkini vercek. client olan forumun statik IP adresi (yoksa alinacak) uzerinden sunucuyla direk haberlesecek. Client ve server hic html/http/web teknolojilerine bulasmadan 'soket programlama' ile C dili ile yazilacak. Birkac bin satirdan uzun olmayacak. Olmasi da gerekmiyor.

NOT: Allahtan bu forum javascripti devredisi birakinca bile calisiyor. Bazi islevler calismiyor olsada. (mesaj editleme calismiyor mesela js'siz)

Son düzenleme:

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Ekli dosyayı görüntüle 116929

Bu saldırı koruması. Sistemde yüksek bağlantı varken ortaya çıkar. Bu sayede yurt dışı girişleri kısıtlamamıza gerek kalmıyor ve yurt dışından SDN'ye giriş yapan kullanıcılar zorlanmıyor. Invisible CAPTCHA kullandığımızdan dolayı kullanıcı deneyimine herhangi bir zararı yoktur.
Normal Captcha olsa da hCaptcha olsa da bana sökmez, hepsini aşabiliyorum. Ama nasıl aşıldığını söylemem.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Foruma girişte ve yeni mesajlarda yine yavaşlık oluyor. Düzeltilen sorunlar tekrar tekrar ortaya çıkıyor bir türlü kalıcı bir çözüm bulunamadı.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Herkese selamlar,

Bildiğiniz gibi yaklaşık 1 haftadır forum genelinde belirli belirsiz sorunlar yaşıyorduk. An itibariyle gerek yazılımsal, gerekse donanımsal sorunlar giderilmiştir.

İleride mutlaka yine farklı hatalarla karşılaşacağız. Bunları çekinmeden yönetim ekibine bildirebilirsiniz.

Herkese sabrından dolayı teşekkür ederiz.

Sürekli sayfayı yenilerken 25-30 saniye bekliyorum. Bunun sebebi dDos sanırım.
Sürekli sayfayı yenilerken 25-30 saniye bekliyorum. Bunun sebebi dDos sanırım.

İnternetim kötü değil

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Geçen gün yine robot musunuz diye kontrol edilirken üstüne şekil eşleştirme gibi bir şeyler sordu insan olduğumu doğrulamak için, Rahatsız ediciydi.