Forum genelinde problem !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merdocum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Dün aranıza yeni katıldım fakat üye olurken problemler ile karşılaştım maalesef ve halen daha devam ediyor.
Üye olurken, yeni konu açarken ve de yeni mesaj gönderirken çok fazla bekletiyor. Bu bekletme sadece bende mi oluyor?
Yani bu durum gerçekten çok can sıkıcı.

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,196
Bahsettiğiniz problemlerin farkındayız ve hem site admini hem de geliştirici ekip çalışmalarına devam ediyor. İlginiz için teşekkür ederiz. Ayrıca bir kez "Kaydet" ya da "Cevap yaz" butonuna bastıktan sonra o mesajını iletiliyor, sadece bekletme sıkıntısı var. O sayfanın kapanmasını beklemenize gerek yok yani.

Merdocum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bahsettiğiniz problemlerin farkındayız ve hem site admini hem de geliştirici ekip çalışmalarına devam ediyor. İlginiz için teşekkür ederiz. Ayrıca bir kez "Kaydet" ya da "Cevap yaz" butonuna bastıktan sonra o mesajını iletiliyor, sadece bekletme sıkıntısı var. O sayfanın kapanmasını beklemenize gerek yok yani.
Anladım bilgilendirme için teşekkür ederim, umarım en kısa sürede çözüm gerçekleşir çünkü tasarım açısından diğer sitelere göre 1 tık önde burası. Ve bu güzelliğe gölge düşürüyor bu durum.
İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...