Haber Fortnite, Uncharted karakterlerini karşılıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
fortnite-uncharted-karakterlerini-karsiliyor.jpg

Fortnite hayranları, 17 Şubat'ta oyuna gelecek bir Uncharted crossover'ının bilmecesini çözdü. Bu noktada Tom Holland, 18 Şubat'ta vizyona girecek Uncharted filminde Nathan Drake olarak canlandırdığı yeni kostüm sayesinde Fortnite'a ikinci kez geliyor. Daha önce de hatırlarsanız Spider-Man kıyafetiyle oyun bünyesindeki yerini almıştı.

Orijinal Nathan Drake karakterleri ve Chloe Frazier, Fortnite içinde hem film hem de oyun formlarında yer alıyor. Epic Games, sızıntı yapanların Fortnite içinde bir 'Uncharted hazine haritasına' işaret eden kodu tespit etmesinden günler sonra işbirliğini tanıtmaya başladı. Bu da Cuma günü gerçekleşti.

Detaylar: Popüler oyun Uncharted karakterlerini karşılıyor!

Reaksiyon puanı
3,027
Warzone'a gelen güncellemelerden kafayı sıyırdım, şu an Fortnite indiriyorum. Zaten televizyonum 58 inç olduğu için Warzone'da detay göremiyordum pek, Fortnite'da daha rahat edeceğime eminim. Fortnite'a laf edenler VALORANT'a devam edebilir, tşk.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Warzone'a gelen güncellemelerden kafayı sıyırdım, şu an Fortnite indiriyorum. Zaten televizyonum 58 inç olduğu için Warzone'da detay göremiyordum pek, Fortnite'da daha rahat edeceğime eminim. Fortnite'a laf edenler VALORANT'a devam edebilir, tşk.
Fortnite'a zamanında çok çocuk oyunu falan diyenler vardı. Ben o dönemlerde başlamıştım, oldukça da arkadaşlarıma eğleniyordum. Hala kaldı mı bu tarz ön yargılarda bulunanlar?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Yeter be abi. Bi' beni getirmedikleri kaldı şu oyuna.