Fortnite açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ViayXs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar bilgisayarıma fortnite yükledim ancak starting battleye launcher dedikten sonra epic games store açılıyor ve fortnite açılmıyor . Ve kütüphane kısmına girdiğimde çalışıyor falan yazmıyor .

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
donanımı nasıl bilgisayarı? kötüyse çökebilir

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
arkadaşlar bilgisayarıma fortnite yükledim ancak starting battleye launcher dedikten sonra epic games store açılıyor ve fortnite açılmıyor . Ve kütüphane kısmına girdiğimde çalışıyor falan yazmıyor .
Fortnite ı epic gamesten indirdin değil mi? Eğer oyun açılmıyor epic launcher a geri atıyorsa oyun dosyalarını doğrula.

ViayXs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Fortnite ı epic gamesten indirdin değil mi? Eğer oyun açılmıyor epic launcher a geri atıyorsa oyun dosyalarını doğrula.
donanımı nasıl bilgisayarı? kötüyse
evet epicden indirdim ama oyuna tıklıyorum , eskiden battleeye launcher gözükürdü şimdi sadece easy anti cheat ile açılıyor ardından oyun kapanıp arka planda çalışıyor ve 10 dakika sonra kapanıyor

donanımı : i5-4210U
Nvidia 820M
8 GB Ram
laoptop başka özelliğe gerek yok bence :D

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
evet epicden indirdim ama oyuna tıklıyorum , eskiden battleeye launcher gözükürdü şimdi sadece easy anti cheat ile açılıyor ardından oyun kapanıp arka planda çalışıyor ve 10 dakika sonra kapanıyor

donanımı : i5-4210U
Nvidia 820M
8 GB Ram
laoptop başka özelliğe gerek yok bence :D
oyun dosyalarını doğruladın mı?

ViayXs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
boş mesaj yazmaktan ceza yiyebilirim ama başka hayatları tehlikeye atamam.

Hocam fortnite en kanser kitleye sahip oyunlardan bir tanesidir.Bence oynamayın.
hevesim kaçtı zaten açılmıyo etmiyo :D