formula bir geliyor bilet fiyatları açıklandı ne düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

merakliarastirmaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
canlı yayını izleyemedim ama haberlere bakıyorum. bilet fiyatları ve şartlar iyi gözüküyor. ne düşünüyorsunuz?

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Söylendiği gibi olur koronada azalma olursa, gitmemek elde değil. Heyecanla bekliyoruz

Son düzenleme:

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Biletler satışa çıktığı an direk alıyoruz? ha bu arada 30 TL lik biletler ayakta seyirci bileti haberiniz olsun?

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
O 30 TL dedikleri en açık alandır. Yol kenarı flan yada ayakta.

Normal koltuklu Trübün flan daha pahalı olacaktır 30 TL den başlayan fiyatlarda 3-5 bin TL'ye kadar çıkacaktır.

YOksa 100 milyon$ ciro bekliyoruz deniliyordu 30 TL lik bilet satarak mı olacak o ciro :)

vayvay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O 30 TL dedikleri en açık alandır. Yol kenarı flan yada ayakta.

Normal koltuklu Trübün flan daha pahalı olacaktır 30 TL den başlayan fiyatlarda 3-5 bin TL'ye kadar çıkacaktır.

YOksa 100 milyon$ ciro bekliyoruz deniliyordu 30 TL lik bilet satarak mı olacak o ciro :)
O cironun koltuk ücretlerinden beklendiğini sanmıyorum, para asıl yan gelirlerden bekleniyor. Yabancı seyircilerin otel ücretleri olsun, yemek ücretleri olsun gezdikleri müzeler olsun ve hatta birçoğu eski yıllarda yapılan yarışlardan sonra Türkiye'de kalarak tatillerine burada devam etmişler. Bunun üstüne teknolojinin zirvesi diyebileceğimiz bir etkinliği Türkiye'de oluşu da yayın gelirlerini ve sponsorluk ücretlerini de etkileyecektir.

Bunun dışında bildiğim kadarıyla biletler 3 günlük kombine olarak satılıyor ve günlüğü 30 yani totalde 90 tl ödenecek.