Formattan sonra veri kurtarma...

theNEYzen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar, bugün bilgisayara format attım...
ama daha önceden yedeklemem gereken fotoğraf, video vs.. unuttum, şimdi geri getirmek istiyorum.
internette birkaç program buldum, denedim başarılı sonuç alamadım..
yardım edebilirseniz memnun olurum...
(denediğim program: easy recover pro.sonuna kadar geliyorum, "the destination patch you have selected...." gibi bir hata veriyor, halbuki tarattığım sürücü C:, kaydetmek istediğim F: ! lütfen yardım edin:( teşekkürler)

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
kardeş bunu en güzel recovery my files ile yapabilirsin bunu tercih etmemin sebebi dosya uzantılarına göre taratma seçeneği var resim video word dosyası ve yüzlerce uzantı afganistanda bir şirkette çalışan bir mühendis vardı yanlışlıkla resimleri silinmişti benden rica etti format sonrası neredeyse tüm resimlerini kurtardık o arkadaşın laptop'undan
filreleyebiliyorsun sadece resimleri sadece videoları taratabilirsin ve bana göre en başarılı yazımların başında geliyor

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Eğer formatladıktan sonra Windowsu kurduysan işin zor. Kalan verilerini kurtarabilmen için sistemi formatladığın sürücüden açmamanı tavsiye ederim.
Parted Magic
adresinden cd imajını indir, cd'ye yaz. Sistemi cd'den başlat. İçerisinde
photorec diye bir program var, onu kullan ama baya karmaşık gelebilir, konsol programıdır. Nette bir araştır programı bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar formattan sonra yedek d de bilgilerim vardi gorunuyor ama bir turlu acamiyorum bunlari nasil aktif ederim yardim lutfen