Format Atmadan Önce İçine Bilgi Attığım Flash Bellek Formattan Sonra Çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

S1MPLE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Başlıkta belirttiğim gibi Format Atmadan Önce İçine Bilgi Attığım Flash Bellek Formattan Sonra Çalışmıyor Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim Bilgisayarımdan Flashı seçip tıklayınca yanıt vermiyor hatası alıyorum ve bi süre siyah ekran kalıyor sonra geri geliyor başka usb ler çalışıyor

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Nasıl yani? Durumun formatla ne alakası var anlamadım.

S1MPLE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Nasıl yani? Durumun formatla ne alakası var anlamadım.
format atmadan önce gayet güzel çalışıyordu dosyaları attıktan sonra çıkartım masaya koydum sonra format bitince bunu takayım dedim ama takınca bilgisayarım sekmesinde hem kaç gb olduğu falan yazmıyordu üstüne üstlük tıklayıncada windows gezgini yanıt vermiyor diyip simsiyah bi ekran kaldı

Reaksiyon puanı
441
format atmadan önce gayet güzel çalışıyordu dosyaları attıktan sonra çıkartım masaya koydum sonra format bitince bunu takayım dedim ama takınca bilgisayarım sekmesinde hem kaç gb olduğu falan yazmıyordu üstüne üstlük tıklayıncada windows gezgini yanıt vermiyor diyip simsiyah bi ekran kaldı
Disk Yönetimi’nde gözüküyormu?

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Komut isteminden flash belleğini biçimlendir.

S1MPLE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Son düzenleme:

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
içindeki veriler bana lazım ama çok önemli ders dosyaları var geri alamayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim pc win 10 pro onu mu soruyorsunuz pek anlamam iso dan falan
anladığım kadarıyla format atmadan önce flash belleğin içine bir şeyler atmışsın
peki içinde neler vardı
otg kablosu ile telefona bağlayıp bazı şeyleri kurtarabilirsin

S1MPLE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
ders dosyası sonra fifa 21 kariyer bide bi kaç resim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada formatı usb ile yapmadım windows otomatik yaptım
internette flash bellekteki verileri kurtarmaya yarayan programlar var onları kullanabilirsiniz

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
3-4 tane denedim hepsi usb ye tıklayınca yanıt vermiyor donuyor lanetli usb
usb yi otg ile telefona yada tablete bağlayıp bazılarını kurtarabilirsin tabi telefonda da hata vermezse
eğer o da olmazsa bir soğuk su iç

S1MPLE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
usb yi otg ile telefona yada tablete bağlayıp bazılarını kurtarabilirsin tabi telefonda da hata vermezse
eğer o da olmazsa bir soğuk su iç
otg ile denedim bu sefer telden bağlanınca flasha bu sefer telefon çöktü herşeyi çökertiyor lanetli bu söyledim sana

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Fifa 21 orjinalmiydi korsanmıydı?

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
kardeşim ya gidip özel laboratuvarlarda kurtartacaksın. Ya da fifa 21'e yeniden başlayacaksın

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Ubuntu ile kurtarılabiliniyordu sanırım onu deneyin

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
laboratuvarlar nasıl kurtarıyor ki belgeyi söyleyin o zaman öyle onlar gibi yapiyim bende
özel laboratuvarlarda harddisklerden veri kurtarımı yapılabiliyor. Anca fiyatları aşırı pahalı. Eğer aşırı önemli belgeleriniz flash bellekte değilse bu yöntemi tavsiye etmem. Bunların haricinde benim de pek bilgim yok. Yani söyleyeceğim hiç bir şeyin doğruluğunu garanti edemem. Sadece böyle bir yöntemin varlığından sizi bilgilendirmek istedim. Google da biraz araştırma yaparak bilgi edinebilirsiniz

S1MPLE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
özel laboratuvarlarda harddisklerden veri kurtarımı yapılabiliyor. Anca fiyatları aşırı pahalı. Eğer aşırı önemli belgeleriniz flash bellekte değilse bu yöntemi tavsiye etmem. Bunların haricinde benim de pek bilgim yok. Yani söyleyeceğim hiç bir şeyin doğruluğunu garanti edemem. Sadece böyle bir yöntemin varlığından sizi bilgilendirmek istedim. Google da biraz araştırma yaparak bilgi edinebilirsiniz
Öncelikle Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim Ben de İsterdim Olmasını Ama Kısmet Değilmiş 1 haftadır uğraşıyorum ama olmayınca olmuyor usandım artık bide + olarak sadece fifa yoktu orada fifayı sadece 2-3 tane kariyer için aldım ben giden ders notlarına üzülüyorum

Son mesajlar