Ford Taunus nasıldır?(Genel Konu)

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
ford.jpg

İyi günler efendim, Ford Taunus hakkında bilgisi olanlar genel olarak bilgi verebilir mi? Yakıt konusunda nasıldır, Sağlamlığı nasıldır, Parçaları pahalı mıdır vs. Kısaca almaya değer mi fiyat konusunda etmez, değmez vs. demeyin efendim genel olarak arabayı beğeniyorum. ve benim için başlangıç arabası olacak bu arada. :) teşekkürler şimdiden.
Kaynak: Resim, tasit.com'dan alınmıştır.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,080
Zamanında vardı Ford Taunuslar piyasada bol iken artık pek görülmüyorlar piyasada.Sene 96 da pekde yakıt önemsenmiyordu açıkcası o yüzden az mı yakar birşey diyemem ama güzel kaçıyordu orası ayrı .

Necdet Sağlam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Ekli dosyayı görüntüle 122928
İyi günler efendim, Ford Taunus hakkında bilgisi olanlar genel olarak bilgi verebilir mi? Yakıt konusunda nasıldır, Sağlamlığı nasıldır, Parçaları pahalı mıdır vs. Kısaca almaya değer mi fiyat konusunda etmez, değmez vs. demeyin efendim genel olarak arabayı beğeniyorum. ve benim için başlangıç arabası olacak bu arada. :) teşekkürler şimdiden.
Kaynak: Resim, tasit.com'dan alınmıştır.
Eğer alacağın arac bu görseldeki ise bomba. Ama akrabaların arasında bitane tamirci olursa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer alacağın arac bu görseldeki ise bomba. Ama akrabaların arasında bitane tamirci olursa işler daha kolay yürür:)

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Eğer alacağın arac bu görseldeki ise bomba. Ama akrabaların arasında bitane tamirci olursa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer alacağın arac bu görseldeki ise bomba. Ama akrabaların arasında bitane tamirci olursa işler daha kolay yürür:)
yok be hocam bu tam istediğim tarz lakin satılmış :(

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bir dönem çok meşhurdu. Beni eskiye götürdü. Sağlam araç olduğunu biliyorum.

By üşengeç

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Görselde ki bombaymiş :)
Piyasada genelde kötü kullanılmış araçlar var temiz bulabilirsen ilk Araban olarak kullanabilirsin

kapadok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
malum ekonomik kriz sonrası bende aracımı sattım ve ayağımı yerden kesecek bir şeye ihtiyacım var. Bende bir ford taunus almak istiyorum. 1993 modellerinde klima ve hidrolik direksiyon varmış. Bana yeter de artar bile. Acaba sizce hala alınır mı?

Ford Taunus hakkında bu yazıyı buldum bence tofaş yerine almak daha mantıklı geldi. Siz ne dersiniz arkadaşlar.