Ford Focus 2010 90hp Trend Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Sorun sende değil arabada :) Ozaman Birde Sakin kullanımı de He bide Benzinliyse doğal Ama Bizim bildigimiz Dci sa Çok çok zor
Sakin kullanamıyorum çünkü debriyaj çok yukarıda. Gazı fazla veriyorum hep sanki ayağımı kaldırınca pedaldan araç anca kavrıyor. Araç benzin.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Bu arada bizim de cd çalar bozuktu birkaç aydır geçen unutmuşum 2. CD yi taktım ikiside içinde kaldı şuan. Çıkar tuşuna basınca error veriyor

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Sakin kullanamıyorum çünkü debriyaj çok yukarıda. Gazı fazla veriyorum hep sanki ayağımı kaldırınca pedaldan araç anca kavrıyor. Araç benzin.
Arabayı yeni mi aldın.Renault group arabalarının çoğunda debriyaj üstten kavramalı oluyor.Kavrama noktasını alışman önemli.En azından ben öyle yapıyorum.Kavramaya alışıp yokuş olmayan yerlerdr kavrama ile ufak hareket ettiriyorum ama ben çoğunlukla dizel kullanıyorum.En son benzinli sürdüğüm araba hyundai ix35 idi.O araba da kavrama noktası hiç anlaşılmıyordu.Sizin arabada da öyle mi durum

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bu arada bizim de cd çalar bozuktu birkaç aydır geçen unutmuşum 2. CD yi taktım ikiside içinde kaldı şuan. Çıkar tuşuna basınca error veriyor

Hadi ya.Geçmiş olsun hocam.Bence artık bi tane navigasyon-multimedya taktırmanın zamanı gelmiş:p

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Arabayı yeni mi aldın.Dci motorlu arabaların çoğunda debriyaj üstten kavramalı oluyor.Kavrama noktasını alışman önemli.En azından ben öyle yapıyorum.Kavramaya alışıp yokuş olmayan yerlerdr kavrama ile ufak hareket ettiriyorum
Araç benzin. Sıkıntı şu benim ayağım 46 numara. Normalde topuğumu koyup çekerim debriyajdan ama bileğim acıyor sanki 90 derece yukarıda debriyaj. O yüzden dizim hep hareket ediyor ayağımı komple kaldırıp öyle kaldırıyorum arabayı. Aynı olay Dacia Logan aracımızda da mevcut. Aveo kullandım uzun süre, o konforluysa bu Renolar çöp bildiğiniz. Konuyu dağıttık kusra bakmayın.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Telle almayı dene Olmadı teybi Kart yardımıyla sök İçinden çikar elim Yatkın değildir bu işlere diyosan Oto elektirik halleder :)

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Araç benzin. Sıkıntı şu benim ayağım 46 numara. Normalde topuğumu koyup çekerim debriyajdan ama bileğim acıyor sanki 90 derece yukarıda debriyaj. O yüzden dizim hep hareket ediyor ayağımı komple kaldırıp öyle kaldırıyorum arabayı. Aynı olay Dacia Logan aracımızda da mevcut. Aveo kullandım uzun süre, o konforluysa bu Renolar çöp bildiğiniz. Konuyu dağıttık kusra bakmayın.
Benim de ayağım 45 numara derdini anlayabiliyorum sanırım.Bileğimi ağrıtıyor biraz ama alıştım sayılır gibi.Arabadan inmediğim sürece bileğimin ağrısını pek hissetmiyorum ama arabadan inince anlaşılıyor.Genel de renaulttan farklı bir araba kullanmadım.Önceki arabamızda megane 3 105 beygirdi.O arabayı seviyordum ama o arabadan sonra bu clioyu alınca renaulttan soğudum resmen.Sizin arabanın paketini bilmiyorum belki sizin arabanın malzemesi daha iyidir ama Joy'un malzeme kalitesi vasat.2015 model clio araba 2010 model meganedan daha kalitesiz hissettirir mi kendini yahu

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar yeni bir şey danışmam lazım sizlere.Babam geçenlerde renault laguna 3 sahibi biriyle konuşmuş ve adamın dedikleri babamın aklını biraz karıştırmış.Laguna 3 1.5dci privillege modeli alınabiliyor focus trendx parasına.Sizce laguna 3 privillege mı yoksa ford focus trend x mi?

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Arkadaşlar yeni bir şey danışmam lazım sizlere.Babam geçenlerde renault laguna 3 sahibi biriyle konuşmuş ve adamın dedikleri babamın aklını biraz karıştırmış.Laguna 3 1.5dci privillege modeli alınabiliyor focus trendx parasına.Sizce laguna 3 privillege mı yoksa ford focus trend x mi?
O zaman kafa karıştırıyor işte Laguna 3 Privilege sa Ful pakettir büyük ihtimal Fluencelerde Ful paket Privigeler
110 HP Ataktır Ve 5 Litre Civarı yakar Ford sa Boş Pakettir ama Sağlamdır Karar sizin
Güç e Yakıta Ve Donanıma Önem veriyosanız Laguna
Sağlamlığa Ve uzun Ömürlü olmasına Önem Veriyosanız Focus

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
O zaman kafa karıştırıyor işte Laguna 3 Privilege sa Ful pakettir büyük ihtimal Fluencelerde Ful paket Privigeler
110 HP Ataktır Ve 5 Litre Civarı yakar Ford sa Boş Pakettir ama Sağlamdır Karar sizin
Güç e Yakıta Ve Donanıma Önem veriyosanız Laguna
Sağlamlığa Ve uzun Ömürlü olmasına Önem Veriyosanız Focus
Açıkcası lagunanın d sınıfı bir araba olması belki Focusdan daha sağlam olabileceğini düşündürüyor ama uzun ömürlük konusunda focus kadar uzun ömürlü olamayacağını düşünüyorum.Benim için donanım fark etmez.Farlar otomatik yanmasa da olur veya klima analogda olsa olur.Babamın sadece aklı çok çabuk karışıyor.Sizinde tavsiyenize göre focusu seçmek daha mantıklı olacaktır.Babamı tekrar focusa kaydırayım ben en iyisi :D

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bugün 37.000 tl ye 2011 model 126.000 km 90hp Trend X aldık.Devir işlemlerini de hallettik.Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim:):)

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Hayırlı olsun . Kazasız belasız kullanın resimleride görmek isterim :)

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanırsınız İnşallah.

Laguna mevzusunu yeni gördüm, onla ilgili düşüncemi de belirteyim; biz focus u aldığımız zaman teyzemler bahsettiğin Laguna dan almıştı. Hem bakım masrafları hem de yedek parça fiyatları cidden çok yüksek. Hem yaygın olmayan bi model (focus a nazaran) hem de D sınıfı olması bunun sebebi. Umarım rahatlamıştır bu :)
Konfor ve ataklık olarak da pek fark hissetmedim ben açıkçası

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hayırlı olsun . Kazasız belasız kullanın resimleride görmek isterim :)
Çok teşekkür ederim:blush:.Arabanın bi pasta cilaya ihtiyacı var.Pasta cila yapılsın atarım resimleri

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanırsınız İnşallah.

Laguna mevzusunu yeni gördüm, onla ilgili düşüncemi de belirteyim; biz focus u aldığımız zaman teyzemler bahsettiğin Laguna dan almıştı. Hem bakım masrafları hem de yedek parça fiyatları cidden çok yüksek. Hem yaygın olmayan bi model (focus a nazaran) hem de D sınıfı olması bunun sebebi. Umarım rahatlamıştır bu :)
Konfor ve ataklık olarak da pek fark hissetmedim ben açıkçası

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim:blush:. Laguna'nın en büyük sıkıntısı da ikinci el sıkıntısıymış.Artık üretilmeyen bir model olduğu için sıkıntıymış ikinci eli.
Bugün kullandımda Focus'u ve araba hoşuma gitti.Clioda tavana değmek üzere olan başım Focus da kasiste bile tavana değmeyecek seviyede. Malzeme kalitesi de Cliodan sonra çok güzel geldi. Bir de arabanın bir kaç tane çok bilinmeyen özelliğini öğrenip kurcaladım.Şimdilik babam da bende bu paraya alabileceğimizin en iyisini aldığımızı düşünüyoruz.Umarım sıkıntı yaratmaz bize de fikrimiz değişmez:grin:

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Arabayı açık cam ile kapat sonra kilit tuşuna basılı tut açık camların hepsi kapanacak. Ben sonradan öğrendim bu özelliği :D.

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Kapıları açarken açma düğmesine basılı tutarsan da tüm camlar açılıyo :)

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arabayı açık cam ile kapat sonra kilit tuşuna basılı tut açık camların hepsi kapanacak. Ben sonradan öğrendim bu özelliği :D.

Kapıları açarken açma düğmesine basılı tutarsan da tüm camlar açılıyo :)
Bende dün kurcalayıp öğrendim.Bir de eğer tek dokunuşla açılan camlar saçmalarsa camları yeniden programlamak gerekiyormuş.O da şu şekilde oluyor motoru çalıştırıp yeniden programlamak istediğimiz camın açma veya kapatma düğmesine basıp cam açıldıktan veya kapandıktan sonra 5 saniye basılı tutunca cam yeniden programlanmış oluyor:D