Football manager 2021 bağımlılık yaparmı?

Bu konuyu okuyanlar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
arkadaşlar kendime bi çalışma programı yaptım ve günde 3 saat falan oyun oynayacak vaktim var ancak lol csgo gibi kanser eden oyunlar istemiyorum oynarken keyif alıcağım sinirlenmeyeceğim bişeyler istiyorum fm 2021 gözüme kestirdim daha önce hiç fm oynama deneyimim olmadı bağımlılık yaparmı bu oyun? zamanında ko ve metin2 günde 10 saat oynadığım için bağımlılık nedir bilirim kesinlikle bağımlılık yapacak oyun istemiyorum fm 2021 bağımlılık yapıyomu?

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
eğer futbol meraklısı iseniz çok bağımlılık yapıyor ben şahsen deli oynardım zor bıraktım oyun hiç bıktırmıyor. eğer oynarsanız leverkusen de ki gençleri göz ardı etmeyin :)

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
bende hırslı ve detaycı birisiyimdir bende kesinlikle bağımlılık yapar ozaman başlamıyım peki hangi oyunu önerebilirsin takım halinde değilde yani bi kaç aptal yüzünden kaybedeceğim oyunlar değilde güzelce keyif alıp vakit geçirebileceğim oyun?

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
sistemini yazarmısın aklımdakileri ona göre yazıcam

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
6 gb ram geforce 740m ekran kartı laptop kullanıyorum

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
f1 2014 ultra yarlarda rahat oynarsın 30 fps de hikayesi ve çok oyunculu modu mevcut bizzat oynuyorum hatta bugun indirime girdi 3 tl kendisi ona bakabilirsin

cs go ya benzer ama call of duty tarzı çpok oyunculu bi oyun istersen argo yu öneririm hemm kanser kitle yok oyunda .

warband online mod yada hikayesi de güzel deneyebilirsinz.

the long dark oynadığım en iyi hikaye oyunlarından sıkmıyor ve bağımlılk yapmıyor.

left 4 dead 2 yüksek yarlarda akıcı oynarsın kitlesinde bi sıkıntı yok oyuna rastgele gelen kişilerle bile çok zevk alıyorsun ve genelde türk geliyor.

need for spedd hot pursuit çok güzel bi oyun bakabilirsin

şimdilik aklıma bunlar geldi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

outlast ve sniper ghost warrior uda bitirebilirsin

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
kanka bana böyle giricem hergün 2-3 saat oynıcam çıkıcam istediğim zaman oyunu durdurabilecem strateji olursa daha iyi severim yani oyundan çıkınca aklım oyunda kalmıcak bişey lazım :D

UmutsuzAdam

Profesör
Reaksiyon puanı
1,031
eu4 tam sana göre o zmn yada empire total war

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Farming oyunlarını seviyorum diyorsanız Farming simulator oynayabilirsiniz. O oyun bağımlılık yapmaz.
güzel gibi indiricem başka tavsiyen varmı stratejik kanser etmeyecek bağımlı yapmayacak bi oyun age of empires indirmeyi düşünüyorum

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
arkadaşlar kendime bi çalışma programı yaptım ve günde 3 saat falan oyun oynayacak vaktim var ancak lol csgo gibi kanser eden oyunlar istemiyorum oynarken keyif alıcağım sinirlenmeyeceğim bişeyler istiyorum fm 2021 gözüme kestirdim daha önce hiç fm oynama deneyimim olmadı bağımlılık yaparmı bu oyun? zamanında ko ve metin2 günde 10 saat oynadığım için bağımlılık nedir bilirim kesinlikle bağımlılık yapacak oyun istemiyorum fm 2021 bağımlılık yapıyomu?
Size bağlı bir durum.

Bu oyun bağımlılık yapar ama.

Son mesajlar