Flash Diskinizi Autorun Virüslerinden Koruyun

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Son günlerin en çok konuşulan konularından biri olan domuz gribi aşısından sonra Panda Anti-Virüs firmasının yaptığı bir program sayesinde sizde flash diskinizi virüslere karşı aşılayabilirsiniz. :)
Virüslü makinelerden usb diskinze bulaşan Autorun tarzı virüslerden korunabilirsiniz.

Kullanımı:
USB belleğinizi sisteminize taktığınızda aşağıda resimde gördüğünüz "Vaccinate USB" yazısı aktif olacaktır. Butona tıklayarak sizde baş belası Autorun tarzı virüslerden kurtulabilirsiniz.

.:: DOWNLOAD ::.

pandaj.jpg

megatron

Doçent
Reaksiyon puanı
7

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
bu güne kadar verdiğim linklerin hepsi kendi uploadımdır. Başka sitelerden kopyala/ yapıştır mantığıyla alıntı yapmak âdetim değildir. Test etmediğim programıda paylaşmam.

sana güveniyoruz rapide güvenmiyoruz :yes:

xkoylu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rapid geçit vermedi,üyelik istiyor yada sonra tekrar deneyin dedi, bende ikinci linkten indirdim teşekkürler

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
bu güne kadar verdiğim linklerin hepsi kendi uploadımdır. Başka sitelerden kopyala/ yapıştır mantığıyla alıntı yapmak âdetim değildir. Test etmediğim programıda paylaşmam.

Denemiş olmanız çok güzel ama özellikle yazılımlarda orijinal sayfanın adresini vererek, ziyaretçilere indirmek daha güzel olur.

Çünkü;
1-) Yeni sürüm çıktığında iletinizi okuyanlar otomatik olarak yeni sürüm indirmiş olurlar.
2-) (bence) programı indirmek isteyen kişilere daha fazla güven vermiş olursunuz. Herkesin sizi tanımasının imkanı yoktur ama herkes Panda Antivirüs firmasını zaten biliyor ve güveniyor.

snow fox

Profesör
Reaksiyon puanı
13
vaccanite usb seçeneği aktif değil.nden acaba?

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
USB Disc Security kullanıyorum zaten .Teşekkür ederim

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
vaccanite usb seçeneği aktif değil.nden acaba?

Ntfs biçimli bellekteki veriler silinebileceği veya bozulabileceği için aktif değil..Elle aktifleştirmeniz gerek..
/experimentalntfs: Enables the vaccination of NTFS USB keys. This is an experimental feature, use at your own risk. It&#8217;s recommended to backup your USB key before vaccinating it. Please send your feedback about this feature to <http://research.pandasecurity.com/archive/Panda-USB-and-AutoRun-Vaccine.aspx>
Şöyle ki:
Arşivdeki USBVaccine.exe dosyasını bir klasöre çıkartın.Hemen yanına veya masaüstüne bir kısayol oluşturun..Kısayolun özelliklerinden "Hedef:" bölümünün sonunu aşağıdaki şekilde değiştirip tamam'ı tıklayıp onaylayın.
Kod:
...\USBVaccine.exe" /experimentalntfs

Programı bu kısayoldan açtığınızda Ntfs ile biçimlendirilmiş usb belleğinizi korumaya alabilirsiniz.