Flash diskimi formatlayamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Behice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar, ben behicenin yakınıyım. Diskpart yaptığımda da dosya yüklüyor fakat tekrar disk hatası veriyor.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
O da yapıldı fakat bir olmadı

USB bellek / hafıza kartını fiziksel olarak kontrol edin​

İlk yapılması gereken işlem hafıza kartının fiziki olarak kontrol edilmesi. SD ve benzer boyutlardaki hafıza kartlarının üzerinde yer alan mekanik anahtar, kartı kilitme ve kilidini açma imkanı sunuyor. Hafıza kartında yer alan bu anahtar “Lock” yazısının üzerindeyse tam tersi tarafa doğru çekmeniz gerekiyor.

Disk yazma korumalı hatası nasıl çözülür? Yazma korumalı disk
Bu işlem yazma koruması sorununu çözmeniz için yeterli olacaktır. USB belleklerde bu mekanizmaya pek yer verilmiyor, ancak olan ürünler var.

Behice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

USB bellek / hafıza kartını fiziksel olarak kontrol edin​

İlk yapılması gereken işlem hafıza kartının fiziki olarak kontrol edilmesi. SD ve benzer boyutlardaki hafıza kartlarının üzerinde yer alan mekanik anahtar, kartı kilitme ve kilidini açma imkanı sunuyor. Hafıza kartında yer alan bu anahtar “Lock” yazısının üzerindeyse tam tersi tarafa doğru çekmeniz gerekiyor.

Disk yazma korumalı hatası nasıl çözülür? Yazma korumalı disk
Bu işlem yazma koruması sorununu çözmeniz için yeterli olacaktır. USB belleklerde bu mekanizmaya pek yer verilmiyor, ancak olan ürünler var.
Onun hafıza kartı değildir. USB bellektir

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Rowenta adı altında ilk defa duyuyorum.