Flash bellek sorunu

Bu konuyu okuyanlar

DoL4NaY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Flash belleğimi güvenli modda zarzor açılan bilgisayarıma temiz kurulum win 10 kurmak için başka bilgisayara taktım usb ye kurmak için kendi usb mi seçtim ( windows media tools'tan) en sonunda hata verdi hatayı göremedim sonra flash belleği çıkarıp taktım flash bellek bilgisayarımda görünmedi şu anda görünüyor ama hafızası görünmüyor flash bellek açılmıyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Biçümlendirmeyi deneyin. Tekrar yükleöe yapın USB'ye.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
USB bellek ömrünü tamamlamış büyük ihtimalle. Bazen USB'ye kurulumlarda Media Creation Tools uygulaması da hata verebiliyor ama sizin durumunuzda bu büyük ihtimalle USB bellek kaynaklı.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
DiskPart üzerinden mevcut partitionu silip yeni bir partition oluşturmayı deneyebilirsiniz.
Çalıştır-Diskpart

komutlar:
list disk (USB belleğinizin boyutuna göre seçim yapacaksınız. Burada sorumluluk kesinlikle bana ait değil. Yanlış diski seçip silerseniz veri kaybedebilirsiniz.)
select disk X (X yerine disk numarası)
select partition 1
delete partition override
create partition primary
select partition 1
format fs=NTFS veya FAT32

Son düzenleme:

DoL4NaY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
DiskPart üzerinden mevcut partitionu silip yeni bir partition oluşturmayı deneyebilirsiniz.
Çalıştır-Diskpart

komutlar:
list disk (USB belleğinizin boyutuna göre seçim yapacaksınız. Burada sorumluluk kesinlikle bana ait değil. Yanlış diski seçip silerseniz veri kaybedebilirsiniz.)
select disk X (X yerine disk numarası)
select partition 1
delete partition override
create partition primary
select partition 1
format fs=NTFS veya FAT32
Böyle yazıyor: 'list disk' is not recognized as an internal or external command,operable program or batch file.

baris30

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Flash diskinde normal hdd gibi bölümleri olur sen şuan bölümlerini göremiyorsun Disk Partition Manager programları ile halledilebilir.

Son mesajlar