Flash Animasyonlar

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
23
Flash animaysonlar bölümü niye artık hareketli değil bende bir karar aşamasındayım animasyonu bırakayım mı bırakmayım mı diye lütfen arkadaşlar animasyon yapabilenler yapsın ve koysun he işleriniz var diyelim boş vaktinizde koyun özellikle sen bisgen çok hevesliydin ne oldu animasyon yapmayı bilmiyorum derseniz link: http://www.shiftdelete.net/forum/si...-istiyorsaniz-tiklayin-video-ders-t931.0.html
evet arkadaşlar dolduralım animasyon bölümünü ve sizde yardım edin bana bırakayım mı animasyonu karar veremiyorum

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Her bölümün durgun olduğu zamanlar olabilir Denizhan. Durgun olduğu zamanlarda bulunduğun yeri bırakmak gibi bir davranış senin gibi biri için yanlış olur. Madem başkaları yapamıyo veya uğraşamıyo o zaman sen sıva kolları ve renklendir oraları bizde sana teşekkürleri bir borç bilelim ;) Çalışmalarını bekliyoruz :)

Reaksiyon puanı
23
chimera dedi ki:
Her bölümün durgun olduğu zamanlar olabilir Denizhan. Durgun olduğu zamanlarda bulunduğun yeri bırakmak gibi bir davranış senin gibi biri için yanlış olur. Madem başkaları yapamıyo veya uğraşamıyo o zaman sen sıva kolları ve renklendir oraları bizde sana teşekkürleri bir borç bilelim ;) Çalışmalarını bekliyoruz :)
hocam benim aklımda soru işareti var ordada belirtim animasyonu bırakayım bırakmayın evet cevablar nerde bana yardım edin bu konu ve flash animasyonlar bölümü hakkında :)

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Denizhandan iyi yönetici olur valla :D ;D :} Shiftdelete'e.Hehe :D

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Dost,yazın kim animasyon yapacak ya :)
Chimera'nın dediği gibi ölü zamanlar forumlar için bu zamanlar..
Takma kafaya sen devam et işe.

mahmuteser

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Evet aslında bende heveslendim ama yapacak bir şey bulamadım :)