Flaş! Kurtlar Vadisi Pusu Star'da!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Kurtlar Vadisi Star ile 1 yıllığına bölüm başı 1 Milyon Lira'ya anlaşma yapmıştır.

1 sene dizimiz garanti yani. :D

Yataghan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Star tv'nin alacağı hiç aklıma gelmemişti; ya atv yada kanal d alır diyordum ne diyelim hayırlı olsun.

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
atv'nin alamadığına çok sevindim iyi olmuş star tv'ye geçmesi çünkü atv'yi sildim izlemiyorum

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Oynasın da kanal farketmez valla. :D

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Senaryonun yönünü değiştirmek için almıştır yada değiştirmezlerse yayından kaldırmakla tehdit ederler.

Bakalım Polat buradada dizideki gibi yumruğunu masaya vurabilecekmi? çizgilerinden ödün verecekmi göreceğiz. Ama bu kanala geçmesi bile baştan dizinin prestijini sarmıştır, anladıklarında geç olacak.

Tahminime göre diğer kanallar dizinin pahalı prodüksüyonu yüzünden alamamışlardır ama bu kanala geçmektense bekleselerdi daha iyi olurdu yada kendi imkanlarıyla sinema filmi serisi yaparak devam edebilirlerdi.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Yani sonuçta dizi gitti... Beni kaybettiler artık izleyen izlesin yazık oldu...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Kalan sağlar bizimdir. :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Vadi'ye kimse karışamaz. Senaristler ve yapımcılar (Raci Şaşmaz ve öncesinde Osman Sınav) bir şeylerden korksalardı, çekinselerdi, emir alsalardı bu işe girmezlerdi.

Kurtlar Vadisi zaten Osman Sınav'dan sonra kabuk değiştirdi. Ama işlerine yine kimseyi karıştırmadılar.

Şimdi de böyle olmayacaktır. Ama yine de birkaç bölüm izledikten sonra daha iyi anlayacağız bunu.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bırak canım sende hem benim kanalımda oynayacak hemde beni eleştirecek sen olsan yaptırırmısın bunu?...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
İşin ucunda para olduktan sonra o adamlar eleştiriyi filan takmaz.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Aman ne güzel!
Umarım yapımcılar ödün vermeden işlerini yaparlar.
Gerçi daha yeni sezonun ilk bölümünde neyin ne olduğunu göreceğiz.

Sekoloji

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Star tv'de satıldıktan sonra kan kaybetmeye başladı ve halen sürüyor..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Necati Şaşmaz Star Ana Haber'e konuştu

Şaşmaz, Türkiye'nin heyecanla izlediği röportajda, merak edilen pek çok konuya açıklık getirdi.

Ekranların rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümlerinin Star TV'de yayınlanacağının açıklanmasının ardından, dizinin başrol oyuncusu, ‘Polat Alemdar’ karakterini canlandıran Necati Şaşmaz ilk kez Star Ana Haber'e konuştu. “Yeni dönemde Star TV’de aynı günde aynı saatte Kurtlar Vadisi’ne devam edeceğiz” diyen Necati Şaşmaz, yeni maceralardan gündeme, sürprizlerden sinema filmine pek çok konuda merak edilenlere açıklık getirdi. İşte Türkiye’nin heyecanla izlediği o röportaj:

Muhakkak Polat kurtulacak, sonuçta dizinin devamı için…
Bilemem (gülüşmeler). İnşallah yeni sezonun başında yine Star TV belki de haberlerinde, buradan Uğur Bey’e selamlarımı iletiyorum, çıkıp orada da tekrar ederiz, şimdi de söylüyorum, Star TV’deyiz.

Sevilen dizinin yeni yayın dönemindeki maceraları?
Muhakkak Polat kurtulacak. Sonuçta dizinin devamı için. Star TV’ye bir sürprizim var. (gülüşmeler).

Vadi fanatiklerini hangi sürprizler bekliyor?
Ben büyük ihtimalle hayattayım. Ve aksiyon olarak da devam edecek dizimiz. Bütün aksiyonların içerisinde olacağım. Çok sıkı bir çalışma içerisinde senarist arkadaşlarımız.

İzleyici yine Kurtlar Vadisi’nde Türkiye’nin sıcak gündeminden kesitler bulacak mı?
Aslında Türkiye’nin gündemini belki de yansıtıyorlar ama bu sadece senarist arkadaşlarımızın bildikleri değil, sizin, benim, sokaktaki herkesin aslında bildiği, belki de bakıp geçtiği ama göremediği diyelim, böyle daha net olur sanırım…

Ya dizi senaristlerinin Trabzonspor ve Beşiktaşlılar’la ilgili sürprizleri?
Neco Bey’in Beşiktaşlı olması münasebetiyle belki de oraya ‘demedi deme Beşiktaş bu yıl şampiyon’ gibi şeyler eklediler. Güzel diyaloglar. O karakterleri de aslında bozmayan, karakterlerde etkili olan şeyler.

Ömrünün yarısını siyah yarısını beyaz geçiren büyük Beşiktaşlı Michael Jackson gibi!
Evet evet (gülüşmeler) çok espiritüel, yani Çarşı Grubu gerçekten süper espriler buluyor... Memati’yi oynayan arkadaşımız Gürkan bir keresinde stada girdiğinde Mehter Marşı gibi Kurtlar Vadisi marşı çalmışlar. Seviyorlar, sağ olsunlar.

Takım tutuyor musunuz?
Takım tutmuyorum yıllardır. Amerika’ya gittiğimden bu yana bir kopukluk yaşadım futbol anlamında. Amerika’ya gitmeden önce, ‘Metin-Feyyaz-Ali’ üçlüsünün olduğu, Ertuğrulların, Receplerin olduğu takımın, fanatik demeyelim de çok severdim, çok hastasıydım. Üç sene üst üste şampiyon olmuşlardı. Gordon Milne vardı, dördüncü yıl şampiyon olma ihtimalleri vardı. Onu olamadıkları anda koptum ben. ‘Bir daha hiçbir takımı tutmayacağım’ dedim kendime, öyle küçük bir söz verdim.

Herhangi bir sinema çalışmanız olacak mı?
Bilmem! Uygur Türklerini mi yapsak acaba? Son günlerde büyük, aslında son yüzyılın büyük soykırımının yaşandığı Uygur Türkleri’nin hezimeti ya da ezilmesini, soykırımların devamını görmekteyiz. Bu sadece espiri tabii. Öylesine söyledim, sadece bu konuya değinmek için, bu röportajın arasına böyle bir şeyi de sıkıştırmış olalım istedim. Eğer öyle bir durum olursa yani anlatılması gereken, bizim de imkanımız, bütçe anlamında olsun, hikaye anlamında olsun, ekip anlamında olsun uygun olursa neden olmasın. Eğer hikaye varsa…

KAYNAK

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Hiç hoşuma gitmedi...

Kurtlar Vadisi Pusu olmuştur artık
Kurtlar Vadisi Para

Aydın Doğan verdi parayı aldı...
İki şey için almış olabilir...

1 Diziyi bitirmek için...
2 Propagandasını yapmak için...

Seneye eğer dizi de Tataroğlu en büyük vatansever olarak karşımıza çıkarsa hiç şaşırmayın...
Bundan sonra KVP Ergenekon güdümüne girmiştir...

Bundan sonra KVP özgür değildir...
Doğan Medyanın kirli işlerinin aklandığı bir dizi olacaktır...
Bu da böyle biline...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Video eklenmiştir. ;)

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben vadi yerine trtde Aynadli düşmanı izliyorum sizlere tavsiyem

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hiç hoşuma gitmedi...

Kurtlar Vadisi Para

Seneye eğer dizi de Tataroğlu en büyük vatansever olarak karşımıza çıkarsa hiç şaşırmayın...

Bu da böyle biline...
kesinlikle öyle olucak koskoca kv endon bbalar duyardan beter olucak:hammer:

mc92001

Doçent
Reaksiyon puanı
16
Aynen bende silmiştim. Şimdide kvp silerim
show tv yi de sadece kvp için izliyordum. onu da silecem yakında.

Hiç hoşuma gitmedi...

Kurtlar Vadisi Para

Bu da böyle biline...
Özellikle Tataroğlu konusundaki yorumuna Aynen katılıyorum .
Tataroğlu dizideki vatansever,polatın koruyucusu, kirli işleri bitirmeye çalışan kahraman medya patronu filan olursa hiç şaşırmam.

Murderer

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çok şaşırdım çünkü bırakmaz diye biliyordum Show Tv Kurtlar Vadisi Pusu'yu kaçırmazlar diye düşündüm ama ne yazık ki ...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
64621.jpg

Doğan Vadisi Kurtlar'ı bozar mı?
08 Temmuz 2009 Çarşamba 17:44
Kurtlar Vadisi Pusu, Doğan grubunun kanalına transfer oldu. Tepkiler yoğun geldi. Doğan Vadi'si Kurtlar'ı bozar diyenler çoğunlukta...

İNTERNETHABER

Türkiye'de fenomen olan Kurtlar Vadisi, kanal seçimi ile gündeme oturdu. Zira bu seçim ağır abilere ve dizinin formatına pek de uymadı. Dizi fanatiklerinin genel kanısı Doğan Vadisi'nin Kurtlar'ı bozacağı yönünde...

Dizinin Star TV ile anlaştığını duyurduğumuz habere gelen okur yorumlarını sizlerle paylaşalım dedik... Bakın dizi fanatikleri bu transferi ve yeni vadiyi nasıl yorumlamış;

"eyyupçağlak
sonunda kurtlar vadiside siyasi bir kanala transfer oldu artık onlarda hükemete atmaya başlarlar başbakana bile sükiastyaptılar bakalım halka ne mesaj verecekler..."

sedater

ne işi var starda
eger kurtlar vadisi ergenekoncu yayınlarıyla dikkat ceken star tv'de yayınlanacaksa benim icin bu dizi cope atılmayı hakediyor artık. bitmiştir. bu dizi de artık misyonunu tamamlamış ve bundan sonra anlatacagı birşey kalmamış demektir. inşallah kv ekibi yapmış oldujlaır bu hatanın bedelini agır oderler. insanlar diziyi terkederler ve akılları başlarına gelir kv ekibinin. bizi aptal yerine koymaya hakları yok....
maxxyz
Seyretmicem demiyorum, Ne kadar değişeceğini görmek için seyretmeye devam ederim ama star tv den değil açar internetten reklamsız seyrederim onlara raiting vermem. Ayrıca star grubu bu dizi alehinde bi dünya haber yapıyordu şimdi o kanala geçmesi iki taraf için de kötü bir imaj olucak.. Sezonun yarısında dizi patlar...

boranucar
teşekkürler
hehe Doğan Vadisi =)

oguzdesouza

off off artık izleyeceğimiz bi dizi de kalmadı ergenekon tv artık bu diziyi de değiştirir.Bizim gibi vadiseverler de artık eski bölümlerle teselli bulur.. Şimdi anlayamadığım Polat alemdar davut tataroğluna biat mı olacak?...
ortopter

ne yani...
polat şimdi davut tataroğlunun emrindemi çalışacak....

xaprew

artık izlemem
bu adamların kanalındaki hiçbir şeyi izlemem..ergenekoncular olaya el koydu...

musti_gngr

paranın ALLAH I yok
bu para denilen KAĞIT PARÇASI o kadar ilet bişey ki insan da maneviyat ya da dava diye birşey koymuo....şekiL A da görüldüğü gibi...

ezik ha ha ha
tataroğullarının yani bulutun patronunun kanalına geçmiş.geçmiş olsun vadi severlere benim gibi....

adaletin sesi

şimdi görelim
hadi şimdi görelim bakalım türkiyenin gerçeklerini anlatan akp nin her politikasını dizide çaktırmadan öven diziyi. :D...

kerimdj

millet uyanmasın diye
millet uyanmasın diye diziyi kendi saflarına çektiler,tabiki bölümlerde sansur olacak ister isstemez,çünkü dizide günümüz zenginlerinin ikinci yüzleri yansıtılıyor.Stara geçti artık izlemekten bir zevk alacagımı sanmıyorum..Selena bundan daha keyif verir.çünkü artık sanallaşacak dizi...

gsmuharremgs

Ufff Yaaa
Artık izlenmez hee.....

musspor

İzlenmez Gibi
Doğanın konu olduğu son bölüm! Dikkat beyler. Para verecek tabi. Kendisini burdan çıkarmak için. Artık gerçekdışı konular işlenecek! Tadı kaçtı...

"paslichivi
Suyu cikar
Kurtlar Vadisinin suyu cikar Star'da. Bir arkadasin dedigi gibi Vadi senaryosuyla dogan grubunun haber ve yayin politikasi taban tabana zit. Ayni senaryoyla devam etmeyecektir...."

"serdar sayın
Tadı kaçtı
Doğan medyasının el koyduğu bir senaryo ne kadar gerçeği yansıtabilir ki?Yarın öbürgün dizide Polat kötü adam ilan edilir,İskender cumhurbaşkanı yapılırsa şaşmayın:)..."

abinnuri
Bu diziyi bitirirler
Yandaş medyaya geçseydi akepe çok süper olurdu ama şimdi bu dizi yüzünden star çok ceza yer. nedenmi akepe demokrasisi bunu gerektirir......"

"redvanbey
Bitmiştir
para için yapılır mı?
Doğan gurubuna geçen bir dizi ne kadar gerçekçi olabilr ki
Yazık yılların emeği heba olacak...
Ah para ahh......"

aliyavuzcan

kronoloji
Kurtlar Vadisi diye başladı.
Ampul Vadisi olarak devam ediyordu.
Doğan Vadisi olarak devam edecek....

"silahlı kuvvet
hep hep akp nin vadisindeydiler birazda doğanın vadisine geçsinler..."

"Genc-Ataturkcu
AKP vadisi the end
Şimdi adam gibi izleyebiliriz.
Hepimiz İskender'iz !..."

"ozalperen
fark etmez
önce kurtlar vadisiydi sonra ampul vadisi oldu şimdide ergeneci vadisi olmuş bari isimleride değiştirseler artık polatla memati gazetecilerin yanında yer alır ama genede izlemekten kendimi alamıyorum..."

"serhat00006
başka kanala geçseydi de
aynı yorumlar olcakmıydı...
ne biliyim atv ye geçse
çalık vadisi
ya da kanal 7 geçse idi kurtlar vadisi - fener gibi isimler çıkarmıydı..
ya da stv ye geçse necati şaşmaz zaten cemaat üyesiydi gibi yorumlar çıkarmıydı... ya da fox tv ye geçse kurtlar vadisi amerikan mandasına girdi gibi......."

"Ricorded
Star..
işte kurtlar vadisi'nin ne olduğu da belli.. bu insanlar da hala bu pis diziyi izliyorlar ya.. muro karakteriyle yapmak istediklerini yaptılar zaten.. insanların akıllarına saçma sapan şeyleri soktular, solu da kirlettiler.. tebrikler faşizm vadisi!..."

"lazmuti
iki yüzlüler
şimdiye kadar vadiye söylenmedik söz, etmedik hakaret bırakmayan doğan grubu şimdi hangi yüzle yayınlayacak vadiyi merak ettim açıkçası....."

ayhangoc THE END
Ben kurtlar vadisi koliği olarak benim için artık son bölümünü izlemiş olduk . Ben evimde doğan grubunun hiç bir kanalını izlenmezken şimdi oraya transfer olması benim için diziyi sona erdirmiştir. Şimdi orda aydın doğan diye biri için çalışacak olmaları beni üzmüştür.Raci şaşmaz ve ekibi bizi hayal kırıklığına uğrattı şimdi aydın doğan ın pisliklerini biraz olsun anlatan dizi şimdi övmeye başlarlar ki raci şaşmaz bunu para için yapmaz diyenlerdendim.ama her zaman olduğu gibi para....

saymensays

bittiiiiiiii
kurtlar vadısı artık bıttı.bu da demek oluyorkı ızlemeyecem...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Evet bende Doğan Vadisi Kurtları bozar diyenlerdenim....

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
kanal7 , samanyolu ayda kanaltürk e gitse cemaat vadisi derlerdi..
atv ye gitse çalık vadisi..
ha doğana gitmiş ha diğerlerine...
senaryoya müdahale ettirmedikleri sürece bi problem yok ;)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
bir tanesi yorum yapmış

^^hepimiz iskenderiz^^diye :D:D

"Genc-Ataturkcu
AKP vadisi the end
Şimdi adam gibi izleyebiliriz.
Hepimiz İskender'iz !..."

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
show'da kalmasını isterdim. star yada kanal 7 ye geçmesini istemezdim dizinin objektifliğini korumak için.
ama pana film'in dizinin imajını korumak için yaptıklarını görünce içim biraz rahatlıyor

aşkıtuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Kurtlar vadisini daha önce netten takip ediyordum gene netten devam:D:D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Her şey bi kenara ama gerçekten çok yazık oldu....

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sizce bukadar 90 derece dönermi dizi ben sanmıyorum ama önceki kadar özgür olacağınıda sanmıyorum
ergenekonu bagıra bagıra anlataan bi dizi eergenekonun tv sinde nekadar neyi olduğu gibi anlatırki
acaba pana filmin ssitesine girip oldğu gibi yazsakkmı herseyi