Flappy Bird Mağazalardan Kaldırılıyor

Mario gibi * oyunu, o oyunu yapanın var ya ben :D. 800 kb'lık oyun 100 milyondan fazla kişi indşrmiş anasını satim. Adam parasını kırdıktan sonra kaldırılsa ne olur ki?

Daha önceki Tweetlerinde de Flappy Bird'ünbir başarı olduğunu ancak aynı zamanda hayatını mahvettiği ve şimdi de Flappy Bird'dennefret ettiğini dile getiren geliştiricinin, oyunu kaldırmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Editörün inanılmaz yorum kabiliyeti...

oyunun ömrü bitiyor.
yani adamın düşüncesi şu: oyunun ömrü dolmadan indirtebildiği kadar indirtmek...
bu tarz reklamlarla oyun daha çok tanıtılır ve sanki önemli bir şeymiş gibi daha çok indirilmeye çalışılır.
merak etmeyin oyun marketlerden kaldırılmaz.

hayatında hiç atari oyunu oynamayan herkes bu oyunu enterasan ya da saç baş yoldurucu sanabilir.

anlamadığım zaten bir sürü konusu açılıyor. üstüne bir de teknoloji siteleri bu saçma oyunun reklamını niçin yapıyor:
Eğer Flappy Birdseviyorsanız oyunu indirmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Aksi takdirde oyunubir daha indiremeyebilirsiniz. FlappyBird iOS için buradan ve Android için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

oyunu editör yapmış :p

Ne ki bu Flappy Bird ya.İlk defa duydum.Millet ne meraklı böyle saçma sapan işlere arkadaş.Nerde boş iş var herkes oraya koşuyor ...

Google playdeki yorumlara bakılacak olursa adamcağızın anasını bir türlü rahat bırakmıyorlar. Nefret bundan olsa gerek.

Zamanında helikopterli, bu tarzda bi oyun vardı, oynaması çok zevkliydi ama ölünce cidden kafayı sıyırıyordun. Heralde bu oyunu yapan adam da o oyundan özendi, keske o helikopterli oyun geri gelse :D

İlk önce görüntüsüne baktım mariodaki borular, sonra yorumlara baktım emeği geçen herkesin diye çakıştırmışlar:)