Fiyat / kamera ~ video performans ve uzun sure kullanım acisindan a70 ile s10-e yorumlar mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

Furkanbey3434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar merhaba, a80, s10-e ve mi 9t önerileriniz doğrultusunda yaklasik olarak değerli forum uyelerinin %55 mi 9t %45 s10-e tavsiye etti. 3 telefonu da bugün vatan bilgisayarda inceledim. Ele oturmasi acisindan enteresan bir sekilde hic onerilmemis a80 en cok hosuma giden telefon oldu . Video performansi da digerlerine gore daha iyiydi . Fakat kamera kullanim riski onemli bir dezavantaj oldugundan telefonu sizlerinden dusuncelerinizi eklemleyince eledim. Mi9-t nin kamera perdormansini acikcasi yetersiz buldum. Hatta huwainin lite telefonu ile karsilastirdim hangisinin iyi oldugundan emin olamadim.

Video kamera performansi acisindan s10-e yi beğendim. Pil konusu evet dezavantaj fakat 1 gun yeter diye tahmin ediyorum. Her ne kadar kucuk bir telefon olsa da tam ekran oldugundan gormezden gelinebilir.

Fiyat / kamera ~ video performans ve uzun sure kullanım acisindan a70 ile s10-e yorumlar mısınız?

A70 ~ fiyat 2850 tl
S10e ~fiyat 4400 tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrardan ifade edeyim telefonun benim icin onemi oncelikleriyle birlikte sadece bu 3 ozellik.
1) video / fotograf performansi
2) uzun sureli kullanim [ min 3 max 5 ]
3) sorunsuz bir sekilde konusmak, muzik dinlemek , whatsapp instagram , twitter , haber siteleri , youtube , film izlemek ...

bu video karsilastirma icin yardimci olabilir.

Son düzenleme:

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
S10e aldığın zaman pil derdinden başka bir derdin olmayacak çünkü kendisi küçük huyu kocaman bir telefon. Bir amiral gemisi işte bide kamera performansı a70 i alt üst eder. Aynı zamanda ekran, işlemci, kasanın cam ve metal birleşiminden olması s10e yi a70e göre güçlü kılıyor. Aradaki işlemci gücü farkı çok fazla

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaslar merhaba, a80, s10-e ve mi 9t önerileriniz doğrultusunda yaklasik olarak değerli forum uyelerinin %55 mi 9t %45 s10-e tavsiye etti. 3 telefonu da bugün vatan bilgisayarda inceledim. Ele oturmasi acisindan enteresan bir sekilde hic onerilmemis a80 en cok hosuma giden telefon oldu . Video performansi da digerlerine gore daha iyiydi . Fakat kamera kullanim riski onemli bir dezavantaj oldugundan telefonu sizlerinden dusuncelerinizi eklemleyince eledim. Mi9-t nin kamera perdormansini acikcasi yetersiz buldum. Hatta huwainin lite telefonu ile karsilastirdim hangisinin iyi oldugundan emin olamadim.

Video kamera performansi acisindan s10-e yi beğendim. Pil konusu evet dezavantaj fakat 1 gun yeter diye tahmin ediyorum. Her ne kadar kucuk bir telefon olsa da tam ekran oldugundan gormezden gelinebilir.

A70 ~ fiyat 2850 tl
S10e ~fiyat 4400 tl

Tekrardan ifade edeyim telefonun benim icin onemi oncelikleriyle birlikte sadece bu 3 ozellik.
1) video / fotograf performansi
2) uzun sureli kullanim [ min 3 max 5 ]
3) sorunsuz bir sekilde konusmak, muzik dinlemek , whatsapp instagram , twitter , haber siteleri , youtube , film izlemek ...

bu video karsilastirma icin yardimci olabilir.

Orantı yapmak gerekirse biri M3 diğeri ford focus:)

Çok yoğun kullanmıyorsanız S10e öneririm. Alternatif olarak Mi 9T Pro’ya da bakabilirsiniz.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Mi 9tnin kamerasını a70den daha başarılu buluyorum. Ama s10e gibi bir amiral gemisi varken diğerleri de alınmaz. Tek kötü yanı batarya keretanın.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
s10 e kamera anlamında daha başarılı

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
S10 e bütçeniz varsa s10