Soru Fiverda nasıl gelişilir

Bu konuyu okuyanlar

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Merhaba ben fiverda azda olsa biraz para kazanmak istiyorum logo ve banner tasarımı yapabilirim kod yazarım photoshop yapabilirim ama nasıl satış yaparım ve nasıl çabuk gelişirim bilmiyorum 10 sınıfa gidiyorum okuldan eve geldiğimde ders çalışıp PC başına geçerim ha bide vergi işlerini nasıl halledecez nasıl vergi ödeyecek şirket kurmadan ve 18 yaş altı kullanabilir mi

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Merhaba ben fiverda azda olsa biraz para kazanmak istiyorum logo ve banner tasarımı yapabilirim kod yazarım photoshop yapabilirim ama nasıl satış yaparım ve nasıl çabuk gelişirim bilmiyorum 10 sınıfa gidiyorum okuldan eve geldiğimde ders çalışıp PC başına geçerim ha bide vergi işlerini nasıl halledecez nasıl vergi ödeyecek şirket kurmadan ve 18 yaş altı kullanabilir mi
sakın kodu iyi bildigini idda etme hersey işini icine gecince degişiyor banner icin adobe programın olsa bile yeter freepike gecip banner ve flyere baksan zaten bütün şirketlerin resimler dahi ordan aldıgını görürsün.ayrıyetten banner icin canvayı kullanmanı öneririm

Son mesajlar