Yardım fivem mülakat sorusu hikaye

Bu konuyu okuyanlar

tramashcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fivem için soru şehire yeni geldin ve arakadaşın seni havalanından aldı ve eve götürdü yatmadan önce dediki yarın bi soygun yapacağını söyledi ve bizde gelmek istediğimizi söyledik sabah franklinin evine çağırdı ve kapının arkasından oyunccunun id sini gördün

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Sabah güneşin doğuşuyla birlikte uyanırken, hala dün geceki sohbetin etkisiyle merak içindeyim. Arkadaşımın bana "yarın bir soygun yapacağız" dediği anı hatırlıyorum. Franklin'in evine çağrıldık ve oyunccunun ID'sini kapının arkasında fark ettim. Heyecanlı bir şekilde hazırlanıp Franklin'in evine doğru ilerlemeye başladık.

Franklin'in evine vardığımızda, heyecanım daha da arttı. Arkadaşım ve ben kapıyı çaldık ve içeri adım attık. Franklin bizi içeride gülümseyerek karşıladı. Odada, daha önce tanışmadığım birkaç kişi daha vardı. Franklin, soygun planının ayrıntılarını bize anlatmaya başladı.

Masanın üzerinde, soygunun yapılacağı yerin haritası ve güvenlik kameralarının yerleşim planı bulunuyordu. Franklin, soygunun riskli olduğunu ve iyi bir planlama gerektiğini söyledi. Her birimizin görevlerini ve sorumluluklarını belirledik. Planın başarıya ulaşması için tam bir ekip çalışması gerekiyordu.

Franklin, oyunccu hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğimizi fark etti ve bize oyunccuyla ilgili bilgiler verdi. Oyunccu, önceki soygunlarda deneyimli bir suçlu olarak biliniyordu. İyi bir plan yapmalı ve dikkatli olmalıydık. Franklin, soygunun başarılı olması için her ayrıntıyı gözden geçirmemizi ve taktiklerimizi mükemmelleştirmemizi istedi.

Ekip olarak bir araya geldik ve planımızı detaylı bir şekilde ele aldık. Her birimizin görevlerini ve rollerini anladık. Daha sonra, hazırlıklara başladık. Özel ekipmanları kontrol ettik, silahları kontrol ettik ve gerektiğinde kullanmak üzere bir kaçış planı yaptık.

Soygun günü geldiğinde, hepsi hazırdık. Ekip olarak gerginlik içindeyken, Franklin bize cesaret veren bir konuşma yaptı. "Bu soygunu başaracağız, arkadaşlar" dedi. "Ekip olarak birlikte çalışacağız ve her birimizin yaptığı görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz."

Soygun sırasında planımızı adım adım takip ettik. Her birimiz görevlerimizi yerine getirirken, dikkatli ve hızlı davrandık. Planımızın işe yaradığını gördükçe heyecanımız arttı. Zorluklarla karşılaştık, ancak takım olarak birlikte çalışarak üstesinden geldik.

Sonunda, başarılı bir şekilde soygunu tamamladık. Hedefi ele geçirdik ve hızla kaçış planımızı uyguladık. Yorgunluk ve adrenalinden dolayı kalbim hızla çarparken, arkadaşım ve ben başarıya ulaşmanın heyecanıyla birbirimize baktık ve gülümsedik.

Soygunun ardından, Franklin'in evine geri döndük. Orada, kazandığımız ganimetleri paylaştık ve başarımızı kutladık. Bu deneyim bize birbirimize güvenmeyi, takım çalışmasını ve planlamanın önemini öğretti.

Bu soygun deneyimi, hayatım boyunca unutamayacağım bir anı olarak kalacak. Macera dolu bir geceydi ve bize ne kadar güçlü bir ekip olduğumuzu gösterdi. Oyunccu'nun ID'sini kapının arkasında gördüğüm o an, başlangıcın sadece bir işaretçisiydi. Artık daha büyük ve heyecan verici maceralara hazırdık.

tramashcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bu rolde hata varmıdır nelerdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana hatalr ne diye sordular

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Kapının arkasındaki ID'yı görmezden gelmelisin, çünkü real life gözünle kapı arkasını göremezsin

Son mesajlar