Firefox'u Güncelleyin

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Geçtiğimiz hafta önemli bir güvenlik açığı keşfedilen Firefox, yeni sürümüyle bu açığı kapattı. İnternette güvenle gezinebilmek için güncel sürümü indirin. Firefox'un Çarşamba günü yayınlanan 2.0.0.5 sürümü üçü kritik olmak üzere sekiz hatayı düzeltiyor. Bunların arasında geçtiğimiz hafta keşfedilen FirefoxURL açığı da var. Bununla ilgili daha önce yayınladığımız yamayla herhangi bir uyumsuzluk bulunmuyor. Eğer otomatik güncelleme özelliğiyle henüz Firefox'unuzu yenilemediyseniz aşağıdaki bağlantılardan Türkçe sürümünü indirebilirsiniz.

:: Firefox 2.0.0.5 (Windows İçin)

:: Firefox 2.0.0.5 (Linux İçin)

:: Firefox 2.0.0.5 (Mac OS X İçin)

Bilgi İçin: Mozilla
Yazar: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Sanırım firefox' un kullanımı arttıkça yamalarda doğru orantılı olarak artacak. :*

Haber için teşekkürler Berkin Bozdoğan ve Saner Apaydın. :)

sinansas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky Internet Security(6.0.2.261) kullanıyorum firefox u her actıgımda anti-hacker bana firefox a izin veriyimmi die soruyor,gunceledigimden beride boyle...butun pratikligi gitti isin bilg. dan bezdiriyor beni bu tip seyler acaba ne yapmalıyım?

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
bir kere allow dedikten sonra bir daha sormamalı... bahsettiğin yazılımı kullanmadığım için menülerini bilmiyorum, firefox'u izinverilen yazılımlar listesine ekle.

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
O özellik Firefox dosyan değiştiği için çıkıyor. Bir virüs de firefox dosyalarını değiştirebilir, ona önlem olarak. Muhtemelen her güncellemede çıkacaktır, "Allow" dersen bir dahakine kadar sormaz. Ya da o özelliği toptan kapatabilirsin ama nasıl yapıldığını bilmiyorum Kaspersky kullanmadığım için.

sinansas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
allow diyorum her seferinde zaten,kaspersky'ın kendisi virusluk yapıyor...menuleri kurcalıyım biraz.

Downsat

Profesör
Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar, açılır flash reklamların sorunuda düzeltilmiş sanırım. Bildiğiniz sitelerde deneyebilir misiniz?