Firefox'lu Modem Olur mu?

Alengirli

Dekan
Mobile World Congress'te tanıtılan en yenilikçi ürünlerden biri de uCan adlı USB modemler oldu. Peki bu cihazı diğer modemlerden ayıran ne?

Tam gaz devam eden Barselona'daki Dünya Mobil Kongresi'nde, AT&T'ye USB modemler yapan Option adlı firmanın tanıttığı bir ürün özellikle dikkat çekti. uCan adlı bu USB modem platformu, aynı zamanda sürücüleri ve çeşitli uygulamaları da aynı USB çubukta barındırıyor.
U3 platformuyla benzer bir mantıkta çalışan uCan, PC'ye takıldığında hem internet erişimi sağlıyor, hem de açılan pencerede Mozilla Firefox, Thunderbird, Skype, Realplayer gibi önceden yüklenmiş uygulamaları çalıştırabiliyor.
Şimdilik Sadece AT&T'de
Belgelerinizi de içinde saklayabileceğiniz uCan modemler, ilk etapta sadece AT&T tarafından satılıp içeriği belirlenecek olsa da, haziran ayından önce piyasaya çıkacağı söylenen bu ürünün diğer operatörler tarafından da benimsenmesini merakla bekliyoruz.
:: Modeminize hangi uygulamaları yüklemek istersiniz?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net
 

balcis

Doçent
u3 veya portableapps'de bunlar yapılabiliyor orası ayrı da menünün şıklığı gözlerimi kamaştırdı desem yeri, çok hoş tasarım.
 
Üst