Firefox'a Kritik Güncelleme!

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Geçtiğimiz günlerde tespit edilen Javascript açığının ilacı Mozilla tarafından yayınlandı. Firefox 3.5.1'i buradan indirin.

Mozilla, Firefox 3.5 ile birlikte ortaya çıkan Javascript açığını jet hızıyla onararak, Firefox 3.5.1 güncellemesini yayınladı. Aynı zamanda uzun süren geçici klasör taramaları nedeniyle yaşanan yavaş açılma problemini de çözen Firefox 3.5.1, ilginç bir şekilde henüz önceki gün uyumlu hale getirilen Google Gears ile tekrar zıt düşüyor. Özellikle kritik güvenlik açığını kapattığı için, Firefox 3.5.1'i bir an önce kurmanızda fayda var:
:: Mozilla Firefox 3.5.1 sürümü indirin.
firefox-351247821306.jpg
:: Firefox'taki açıktan zarar gördünüz mü?
Bilgi İçin : Mozilla
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
10 gün önceki internet explorer açığına laf edenler şimdi bunun içinde konuşsun ve kendilerini bi sorgulasın ne kadar sığ düşünceli ne kadar basit görüşlü olduklarını bi anlasın

mesajj

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güvenlik açığıın yanında çok önemli bir düzenleme yapılmış, o da; firefox'un açılıştaki süresinin kısaltılması.

Gerçekten öncekine göre hızlı açılıyor. Firefox 3.5 'e göre 3.5.1 'in hızlı açılışı var.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Güvenlik açığıın yanında çok önemli bir düzenleme yapılmış, o da; firefox'un açılıştaki süresinin çok kısaltılması.

Gerçekten çok hızlı açılıyor. Firefox 3.5 'e göre 3.5.1 'in çok hızlı açılışı var.

evet biraz hızlanmış :D

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hızda artış var..:)

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
10 gün önceki internet explorer açığına laf edenler şimdi bunun içinde konuşsun ve kendilerini bi sorgulasın ne kadar sığ düşünceli ne kadar basit görüşlü olduklarını bi anlasın
Sen çok ileri görüşlüsün sanki açık kaynak yazılımlarla ne derdin var anlamadım her linux haberine atlıyorsun. Seviyeli ol biraz.

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güvenlik açığıın yanında çok önemli bir düzenleme yapılmış, o da; firefox'un açılıştaki süresinin kısaltılması.

Gerçekten öncekine göre hızlı açılıyor. Firefox 3.5 'e göre 3.5.1 'in hızlı açılışı var.

Çok doğru sanırım bu farkı büyük bi kesim farketmiştir...

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Evet win7 de daha da hızlı açılıyor x64 ü çıksada tamamen rahatlasak :D

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Benim pc bunu update ettikten sonra hiç birsiteye girmez oldu sildim komple reset attım sitesinden indirip kurdumyine aynı sorun var Chrome 'a geçmekzorunda kaldım :)

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8

ama en azindan firefox kendi kendine gunceliyor ugrastirmiyor :wink:

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Benim pc bunu update ettikten sonra hiç birsiteye girmez oldu sildim komple reset attım sitesinden indirip kurdumyine aynı sorun var Chrome 'a geçmekzorunda kaldım :)

hocam senin pcde sorun var :) 3. parti yazılımlarla silmeyi dene :)