Firefox tanıtım sitesi

Bu konuyu okuyanlar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İnternette görmüşsünüzdür biçok site firefox tanıtımı için bir sayfa hazırlıyor.Bunlardan birtanede ben yaptım ama biraz amatörce oldu.
Ben normalde bir blog yazarıyım blogdada bu tip sayfalar hazırlamak olanaksız olduğu için google pagesi kullandım.

http://firefox.geccetr.googlepages.com

Yukarıdakisi firefox tanıtım sitem.

Beğendiyseniz yorumlarınızı bekliyorum.. (A) B)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Soru yağmuruna hazır ol :)
Beğenmeyenler yorum yapmasın mı demek istedin son cümlede :)
Blogda bu tip sayfa hazırlamak neden olanaksız?
Sen firefox karşıtı değil miydin :*

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
1-Beğenmeyenlerde yorum yapsınlar tabide eğer beğendiyseniz yorumsuz geçmeyin demek istedim
2-Blogda bu tip baştan aşağı tek bir sayfa hazırlamak imkansız istersen dene
3-Operadan bahsedilen bi yer yok 2 linktede
4-Firefox tanıtımı yapan sitelerin sahibi firefox dostu olacak diye bişey yok

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Opera nerden çıktı ya firefox olacaktı, düzelttim >X<
'Bu tip sayfa' derken tam sayfayı kastediyordun demek...bence blog içinde olsa daha iyi olurdu çünkü word'de alel acele hazırlanan ödevler gibi çok sıradan bir görünümü var :) En azından blogun tasarımı bu açığı biraz olsun kapatır(blogla daha çok uğraşıyorsun ya)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
Opera nerden çıktı ya firefox olacaktı, düzelttim >X<
'Bu tip sayfa' derken tam sayfayı kastediyordun demek...bence blog içinde olsa daha iyi olurdu çünkü word'de alel acele hazırlanan ödevler gibi çok sıradan bir görünümü var :) En azından blogun tasarımı bu açığı biraz olsun kapatır(blogla daha çok uğraşıyorsun ya)
Zaten yukarıyada yazmıştım amatörce diye.Blogla çok uğraşıyorum bloggerde öyle ahım şahım bi temada yokki daha güzelleştireyim en güzeli şuanki kullandığım tema.

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok da amatör olmamış bence bir iki resim eklesen anlatımına,birkaç favori addon tanıtıp link versen birde tema kullansan gayet güzel

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
MakeMeBad dedi ki:
çok da amatör olmamış bence bir iki resim eklesen anlatımına,birkaç favori addon tanıtıp]
Malesef googlepagesle bu fazla mümkün değil..Ama arada sırada ekliyorum bieşyler..

MakeMeBad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gokhans19 dedi ki:
MakeMeBad dedi ki:
çok da amatör olmamış bence bir iki resim eklesen anlatımına,birkaç favori addon tanıtıp]
Malesef googlepagesle bu fazla mümkün değil..Ama arada sırada ekliyorum bieşyler..
Tema olmasada en kötü ihtimal imageh. gibi yerleden resim linleri koyabilirsin sanırım hatırladığım kadarıyla html'i editlemeye izin vardı
başarılar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Evet html editlenebiliyor zaten daha dün açtım siteyi ve ara sıra güncelliyorum..