FireFox KullanıcıLarı Eklenti Sayfasını Koyabilirmi?:)

GİGABYTE2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet Arkadaslar Firefox kullanan arkadasların hangi eklentileri kullandıklarını daha iyi ögrenmemiz için herkes eklenti bölümünden resmini çekip koyabilirmi? :D Konuyu yanlıs yere actıysam özür mod. arkadasların düzeltmesini rica ederim
firefoxw.jpg

Buda benim ve ne işe yaradıkları tabi hakkında kısa ve öz olursa herkesin işini kolaylaştırması için gerekli oldugunu düşünüyorum...:D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İŞTE DÜNYANIN EN SÜPER EKLENTİLERİ:))) BURADA....:D:D:D [/IMG][/URL][/IMG][/IMG][[/IMG]
ARKADAŞLAR BU EKLENTİLERİ KESİNLİKLE ÖNERİYORUM:))) TEK KAREYE SIĞMADI 3 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR...​

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Buda benimki en çok sevdiğimde AdBlock Plus Reklamlar geçmişte kaldı! ;) Sloganı yeter abi!

79021915.jpg

parti05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar iyi güzelde ne işe yaradıklarını da yazsaydınız keşke.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
muratflash içinde en cok tavsiye ettigin eklenti varmı? :D

Tabikii Adblock vardır zaten, AutoPager i tavsiye ederim mesela sdn forumdasın diyelim 1. sayfadan 2. sayfayı tıklamana gerek yok yani diğer sayfaya alttan devam edersin. AnyColor u tavsiye ederim Firefox u canlandıırıyor renklendiriyor bambaşka bi hale sokuyor çok süper. Sonrada ScreenGrab ı tavsiye ederim web sayfasının ekran görüntüsünü tek tıkla alıp kaydedersin. Sonra YouTube2MP3 tavsiye edilir youtube deki bütün videolardaki sesleri mp3 formatına çevirip bilgisayarına mp3 olarak yüklersin. Sonra gtl i öneririm tek tıkla ingilizce sayfayı türkçeye çevir.. GoogleRedesigned bu eklentiyle google servislerini renklendirip canlandırıyorssun.. GooglePreview bununlada aramadan sonra web sitelerin önizlemesi oluyor...Sonra Cooliris video ve resimleri 3 boyutlu gör.. Vede Bugmenot önerilir...:)

GİGABYTE2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tabikii Adblock vardır zaten, AutoPager i tavsiye ederim mesela sdn forumdasın diyelim 1. sayfadan 2. sayfayı tıklamana gerek yok yani diğer sayfaya alttan devam edersin. AnyColor u tavsiye ederim Firefox u canlandıırıyor renklendiriyor bambaşka bi hale sokuyor çok süper. Sonrada ScreenGrab ı tavsiye ederim web sayfasının ekran görüntüsünü tek tıkla alıp kaydedersin. Sonra YouTube2MP3 tavsiye edilir youtube deki bütün videolardaki sesleri mp3 formatına çevirip bilgisayarına mp3 olarak yüklersin. Sonra gtl i öneririm tek tıkla ingilizce sayfayı türkçeye çevir.. GoogleRedesigned bu eklentiyle google servislerini renklendirip canlandırıyorssun.. GooglePreview bununlada aramadan sonra web sitelerin önizlemesi oluyor...Sonra Cooliris video ve resimleri 3 boyutlu gör.. Vede Bugmenot önerilir...:)
Teşekkürler sende olanın bi çogu bende mevcut bi cok siteden yararlandım bilmediklerimi ögrendim ilerde eklenti sayfamı buraya koyarım o zaman sen eklenti gör :D 4Evet FireFox :4:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Teşekkürler sende olanın bi çogu bende mevcut bi cok siteden yararlandım bilmediklerimi ögrendim ilerde eklenti sayfamı buraya koyarım o zaman sen eklenti gör :D 4Evet FireFox :4:

EE Neyapacak senin eklentiler ekrandan kuşmu çıkarıyor...:laugh::laugh::laugh:

asirock

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Adb
:thumbup:--Reklam Filitre...
Boots for facebook--Facebook toolbar'ı ekliyor ama ben toolbar'ı kullanmıyorum. Tema Değişitrme,resimlerin üstüne gelince büyük halini gösterme birde otomatik login ile otomatik s. yenilemesi var.
CacheViewer--Firefok önbelleğini yönetmeye yarıyor örn bir vidyoyu ön bellekte direk başka bir yere çeke biliyorsunuz.
Costimize google-- Google'ı özelleştirmenizi şağlıyor.
FacePad--Face de ki fotora albümlerini şağ tıklayıp hepsini idire biliyorsunuz.
FasterFox--Zaten Hızlı olan tilkiyi süper hızlı yapmaya yarayan eklenti.Kotalılar için tavsiye edilmez.
FlashGot--istediğiniz herşeyi rahatlıkla indirmenizi şağlıyan eklenti.Youtube videoları dağil.
FoxyProxy:Proxy ayarlarını tek tıkla yapmanızı sağlıyan eklenti.Ama ben artık opendns kullanıyorum( 208.67.222.222
208.67.220.220 )hem hızlı hem güvenli:devil2:.
Glasser(Vista)--Adres çubuğunun olduğu kısmı saydam yapan eklenti gerçekten görünümü güzelleştiriyor.
Googlegears--Ne işe yaradığını bende bilmiyorum gmail kendi kendine yükledi???:confused1:.
Google toolbar:Toolbar işte:p.
Google preview--Google aramalarının yanında sitenin küçük bir resimle önizlemesini gösteren eklenti.
Greasemonkey--Bir çeşit firefoz scrip yöneticisi...Çok fonksiyonlu ama pek güvenli değil.
Hide Alt Menü Bar--Menü çubuğunu gizleyerek alandan tasarufyapmanızı sağlıyan eklenti.
IDM--Kaldıralamıyan eklenti:hammer:.
Ie Tab--Firefox motorunu iştediğiniz zaman ie motoruna çeviren eklenti.
iMacros--İnternette tekrarlanan komutları otomatikleştirin.
MyFirefox & Vista aero modifier:Firefox aero temasını modifiye edin.
NoScript:Java filitreme engelleme v.b
PrintPdf:Çıktı alırmış gibi sayfayı pdf olarak kaydetmenizi sahlıyor.
Tab Scope--Tab Önizleme
Webmail--Açıklama:4:
Xmarks (Eski adıyla Foxmarks):Firefox şifrelerini ve yer imlerini online olarak kendi serverlar'ın da yedekleyen eklenti.Son derece GÜVENLİ:w00t:.
Google Redesigned--Gmail'in temasını değiştiren eklenti.
Splash--FireFox Açılırkey loadin ekranı gösteren eklenti