Firefox ile Koca Goguslu Mankenin Alakasi

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
kriptoraf sana aynen katılıyorum :D

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
yorumlara koptum yaa.. walla dehşet komedi olmuş.. tülay falan ;D ;D
ama şöyle bir sorun var tülay ablamız firefox'u isteyerek giymemiş..
mahalle baskısı var üstünde.. alengirli abi bak mahallende bayanlara baskı var..
bizzat bana gelip bu fotoyu çektirdi.. derdimi bitek sen anlarsın yardımcı ol dedi ;D ;D
true.jpg

kimsecik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar konu amacindan bayagi bir sapmis. Ben bu konuya ciddi cevaplar bekliyordum. Mesela bayan forum kullanicilari yok mu? Onlar kadinlarin bu sekilde kullanilmalarina karsi cikmazlar mi? Biz erkeklerin egemen oldugu bir dunyada kadin bedeni bu sekilde kullaniliyor. En ciddi haberlere bile alakasiz kadin organlari eklenebiliyor. Televizyonlardaki reklamlar da ayni, alakasiz urunlerin reklamlarinda kadin organlari cikiyor. Bence kadinlar karsi cikmali

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
haklısın bencede dediğin gibi olmalı bayanları böle alet ediyorlar :D o zaman erkeklerde ayaklansın anasayfada microsoft 2008 ürünlerinin tanıtımda adamın keli görünüyor ona itiraz edelim bizde :D :D :D :D

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bunlara karşı çıkan kadın sayısının 4 te birinin 8 katı kadar da bu gibi olaylardan para kazanan ve isteyerek yapan kadın var...

BaRY

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşım, bakmak zorunda değilsin tamam mı.Benim ilgimi de dikkatimi de çekmiyor.Bu işi neden bu kadar uzattın anlamıyorum, tarayıcılarda grafikleri engelleme gibi bir seçenek var onu kullan.

kimsecik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BaRY dedi ki:
Arkadaşım, bakmak zorunda değilsin tamam mı.Benim ilgimi de dikkatimi de çekmiyor.Bu işi neden bu kadar uzattın anlamıyorum, tarayıcılarda grafikleri engelleme gibi bir seçenek var onu kullan.
Evet haklisin tarayicida bloklama ozelligi var ve ben MAxthon browser kullaniyorum. Onda bu ozellik var ve o resmi de blokladim zaten. Konuyu uzatmamin nedeni CIDDI sitelerde de magazinvari resimlere gerek yok diyorum. Neyse beni cok anlayan yok galiba. Derdimi anlatamadim.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Resimler arkadaşın isteği üzeirne kaldırılmıştır.

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
O kadar da ciddi bir site değilmişiz demek ki. :)

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saner Apaydın dedi ki:
O kadar da ciddi bir site değilmişiz demek ki. :)
Aslinda gayet ciddi olmasi gereken ve de gorunen bir site ama arada boyle seyler zedeliyor iste

snra

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Bunun tartışması çok yapıldı, ortalama ayda bir yeni gelen bir üye tarafından da gündeme getiriliyor. Açıkçası ben bu konudan sıkıldım. Onun için pek de ciddi cevap verememiş olabiliriz.

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saner Apaydın dedi ki:
Bunun tartışması çok yapıldı, ortalama ayda bir yeni gelen bir üye tarafından da gündeme getiriliyor. Açıkçası ben bu konudan sıkıldım. Onun için pek de ciddi cevap verememiş olabiliriz.
Demek ki bircok insan rahatsizmis. Ilginc olan elestirilerin dikkate alinmayisi.

Simdiye kadar bu elestiriler dikkate alinmadiysa o zaman ben de ugrasmamaya karar verdim.

Bu konuya da kimse cevap yazmasin artik. Vakit israfi...

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşım şöyle bir önerim var o zaman, sen sevdiğin haber türünü söyle. Biz sadece senin sevdiğin, senin hoşuna gidecek, senin merak ettiğin haberleri yapalım. Nasıl fikir?

kimseciq

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Arkadaşım şöyle bir önerim var o zaman, sen sevdiğin haber türünü söyle. Biz sadece senin sevdiğin, senin hoşuna gidecek, senin merak ettiğin haberleri yapalım. Nasıl fikir?
O manaya gelecek birsey demedim ki, sadece resimlerin bazilari rahatsiz ediyor demistim.

Bence bir anket yapilsa forum icerisinde, milletin gorusune gore hareket edilse guzel olur.

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
koca göğüslü sarışın bayanın resimleri kaldırılırsa kadiköyden SDN ofise kadar korsan yürüyüş düzenlerim haberiniz olsun koca göğüslü bayanı görme hakkımız engellenemez :) :)

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
o kadar da büyük değil be göğüsleri

knopix2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firefox çok şanslı keşke ben olsam onun yerinde(amblem) :)))