Firefox Eklentisi

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkdaşlar. Umarım bu konunun yeri burasıdır. Firefox kullanıcısıyım, haliyle bir sürü tab açmaktayım. Bilerek veya bilmeyerek firefoxu kapattıgımda tablarda kapanmakta. Sıkıntım ise; firefoxu kappatıp, tekrar actıgımda tablarımın kaybolmaması. Kesin firefoxun bu sıkıntıyı engelleyecek eklentisi var, nette aradım ama bulamdım biliyosanız bana link göndere bilirmisiniz?
pls help :(?

SORUNUMU HALLETİM... session manager ekletensiyle

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
eklentiye ne hacet firefox un üzerinde olan bi özellik zaten bahsettiğin

araçlar - secenekler - ana - Firefox açıldığında diye bi seçenek var onu değiştir (son oturumdaki pencereleri ve sekmeleri göster...

edit : kaybolmamasıymış sonradan çakozladım dediğim gibi onuda aynı yerden yapıyorsun zaten boş bir sayfa göster dersin bahsettiğin için :)

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
senin derdin yine iyi benim firefox bir site aciyor ikinciyi acmiyor bloke oluyor ben umidi kestim firefox tan

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar benim pc de Firefox 3.0.8 Firefox 3.5 Beta Firefox 3.6 hicbiri calismiyor. pc yi acinca bir site aciyor ondan sonra bloke oluyor. pc yi yeniden baslat diye uyari geliyor. komle sildim eklentiler falan yeniden yukledim yine olmadi ne yapmam lazim Bu arada diger butun tarayicilar super calisiyor

rise

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Opera ya da Maxthon gibi başka bir tarayıcı ile dene aynı şeyler ile karşılaşırsan farklı bir durum var demektir.

leoni_turk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
digerlerinde bir problem yok gibi

Firefox halen çalışıyor fakat cevap vermiyor. Yeni bir pencere açmak için Firefox uygulamasını baştan başlatmanız ve sisteminizi kapatıp açmanız gereklidir.

bir kac site actiktan sonra bu uyari geliyor

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
eklentiye ne hacet firefox un üzerinde olan bi özellik zaten bahsettiğin

araçlar - secenekler - ana - Firefox açıldığında diye bi seçenek var onu değiştir (son oturumdaki pencereleri ve sekmeleri göster...

edit : kaybolmamasıymış sonradan çakozladım dediğim gibi onuda aynı yerden yapıyorsun zaten boş bir sayfa göster dersin bahsettiğin için :)

Dostum bunu bilmiyodum. teşşekür ederim yardımın icin

abyas1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fast_dial-2.22b-fx eklentisini kur.DAha sonra hangi siteyi açarsan sitenin herhangi bir yerine gelip sağa tıkla add to fast dial'e bas. başka zaman uğraşma.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Birden fazla sekme açık olduğunda ve sen programı kapadığında karşına üç tane seçenek gelir. [En azından son sürümlerde geliyor, hangi Firefox'u kullanıyorsun?]

Kaydet ve Çık --- Çık --- İptal

Bu seçeneklerden Kaydet ve Çık'ı işaretlersen kapattığında nasılsa açıldığında da o şekilde gelir.

anamur

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Birden fazla sekme açık olduğunda ve sen programı kapadığında karşına üç tane seçenek gelir. [En azından son sürümlerde geliyor, hangi Firefox'u kullanıyorsun?]

Kaydet ve Çık --- Çık --- İptal

Bu seçeneklerden Kaydet ve Çık'ı işaretlersen kapattığında nasılsa açıldığında da o şekilde gelir.

firefoxun son sürümü kullanıyorum. ben de o 3 secenek cıkmadıgı icin ,careyi eklentilerde armaya basladım..... cevabımıda fazlasıyla buldum....:)