Firefox 6.0 Beta 4'ü Denediniz Mi?

Bu konuyu okuyanlar

kelestemur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firefox 6.0 Beta 4'ü Denediniz Mi?

Web tarayıcı savaşlarının kızıştığı şu günlerde, Firefox ardı ardında yeni sürümlerini internet kullanıcılarına sunuyor. Ateştilkisinin 6.0 sürümünün dördüncü betasını kendiniz deneyin.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Firefox 8 çıktığında kimse ona yetişemez. :)

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Firefox 8 sürümüne kadar tabi toparlayacaktır ama boş durmaz chrome cevabı verir tabi rekabette bize yarar. Şuanki durumda bende chrome'dan vazgeçmeyi düşünmüyorum açıkçası ama ilerde nolur bilemem.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Firefox 8 sürümüne kadar tabi toparlayacaktır ama boş durmaz chrome cevabı verir tabi rekabette bize yarar. Şuanki durumda bende chrome'dan vazgeçmeyi düşünmüyorum açıkçası ama ilerde nolur bilemem.
Tabi demiyoruz ki Firefox jet hızında uçsun gitsin diye. :) Ama Chrome hızında olursa tadından yenmez. Hem kullanışlı hem hızlı... :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Artık çıksın 6.sürüm. Sıkıldım 5den
bbd3a13a.gif

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
finix

Sende biliyosun bütün tarayıcılar birbirine yakın hızlarda milisaniyelik farklar var, chrome az farkla hep önde oluyor tabi ama benim chrome kullanma sebebim chrome yazılım olarak hızlı hafif, her tıklamama seri tepki veriyor firefox çoğu zaman hantal malesef. Chrome'a gerçek tema ve program özelleştirme desteği gelmediği için kızıyorum ama artık chrome hızını buna borçlu diye düşünüyorum, google yazılıma çok öenmli olayan şeylerle yük bindirmek bozmak istemiyor bence, hatta elinde olsa arayüz kullanmayacak ileri geri yenile 3 button tamam:D yoksa daha kullanışlı özellikli yapmak istese google yapamayacakmı en kralını yapar isterse google bu sonuçta.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
finix

Sende biliyosun bütün tarayıcılar birbirine yakın hızlarda milisaniyelik farklar var, chrome az farkla hep önde oluyor tabi ama benim chrome kullanma sebebim chrome yazılım olarak hızlı hafif, her tıklamama seri tepki veriyor firefox çoğu zaman hantal malesef. Chrome'a gerçek tema ve program özelleştirme desteği gelmediği için kızıyorum ama artık chrome hızını buna borçlu diye düşünüyorum, google yazılıma çok öenmli olayan şeylerle yük bindirmek bozmak istemiyor bence, hatta elinde olsa arayüz kullanmayacak ileri geri yenile 3 button tamam:D yoksa daha kullanışlı özellikli yapmak istese google yapamayacakmı en kralını yapar isterse google bu sonuçta.
Anlaşıldı merkez tamam.

Evet, bence Chrome'un sorunu bu. Hız namına boş bir tarayıcı ile çıkıyor. Linux üzerinde herbiri hızlı yanıt verebildiği için Chrome Firefox'tan daha kötü çıkıyor. :)

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bende linux kullanıyorum öyle bir durum yok:) her yerde chrome hızlı.

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
linuxta fark daha az windowsa göre, ff daha kararlı seri çalışıyor linuxta ama yinede chrome daha hızlı benim gördüğüm.

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

Bu arada ff 6.4 iyi olmuş beğendim.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
linuxta fark daha az windowsa göre, ff daha kararlı seri çalışıyor linuxta ama yinede chrome daha hızlı benim gördüğüm.

---------- Post added at 14:33 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

Bu arada ff 6.4 iyi olmuş beğendim.
Sanırım belki o yüzden fark etmemişimdir. Masaüstü farkıda önem taşıyor.

yildiz61

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Aman sıkti bunlarda saat basi haber gibi beta yayinliyorlar..

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
8 kullanın farkı farkedin. :)
Ben size 8 nightly den sesleniyorum :D

Son mesajlar