Firefox 4'ten Haber Var

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
236
firefox eğer çöküyorsa kullanılan eklentilerle alakalıdır.

Eklentileri çıkarıncada geriye çok anlamlı bir tarayıcı kaldığını düşünmüyorum. Benim gözümde Firefox'u Firefox yapan eklentileridir. :)

Kendi sitelerinden yayınladıkları eklentilerin, sorunlarından hiçbir sorumluluk kabul etmemeleri ne kadar mantıklı olur orasıda ayrıca bir tartışma konusu.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
mozilladan başkası yalan.arada çöküyor ama yinede bırakmam bağımlılık yaptı.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu çökmeleri nedense 3.6 sürümünden beri hiç yaşamadım.:)

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
11
sık sık çökmelerden sonra ve de özellikle win7'den sonra estetik görünüm yetersiz geldiğinden kullanmayı coktandır bıraktım.

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
nerde okudum hatirlamiyorum simdi firefox 3.0 cok tututugundan su an yapilan eklentileirn dahi 3.0 ra uyumlu oldugu fakat 3.5 ile bu konuda sikintili olan eklentilerden dolayi cökme yasaniyormus ,ama sanirim bunu 4.0 ile cözüme kavusturacaklardir ,bu arada cökme olayinda bencede chrome nin eline su dökemez bende bir dönem kullanmistim bazen beni sinir etmeden birakmiyordu ama oda düzelecek

palam

Doçent
Reaksiyon puanı
4
çökme olayı değil de şu ilk açılış beni öldürüyor ya. bu nedir boş sayfayı bile 5snden önce açamıyor.
çökme yaşamadım. tek derdim açılış, hız başka yok. eklenti olayını şu an araştırmadım ama chrome da bulabilrsek onu da deneriz. yoksa bu eklentilerim beni firefoxtan ayırmıyor.