Firefox 3 Ne Zaman kacak?

Bu konuyu okuyanlar

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
34 aydır geliştirilmekte olduğu söylenen Firefox 3'ün çıkış tarihi açıklandı. İlk gününde indirerek bir dünya rekoruna katkıda bulunmak için şimdiden hazır olun.

Aylardır beklenen, daha çıkmadan hayran kitlesi oluşturan, şerefine partiler düzenlenen Firefox 3, bir terslik olmazsa 17 Haziran Salı günü indirmeye sunulacak. Daha önce duyurduğumuz üzere, çıkışından itibaren 24 saat içinde en çok indirilen yazılım olma unvanını ele geçirmek isteyen Firefox, kampanyaya devam ediyor. Yazıyı hazırladığımız anda Türkiye'den 8541 "indirme sözü" verilmişti. Bu girişimin parçası olup olmamak içinizdeki Firefox sevgisine bağlı tabii.

Firefox 3 RC3 de Hazır

Küçük bir gelişme olarak da, Firefox 3'ün üçüncü sürüm adayının sunulduğunu belirtelim. Küçük diyoruz çünkü ikinci sürüm adayı ile son sürüm adayı arasında Windows ve Linux platformları için bir değişiklik bulunmuyor. Yalnızca Mac OS X kullanıcıları için bir hata giderilmiş. Yine de takıntılı Windows kullanıcıları aşağıdaki bağlantıdan Firefox 3 RC3 Türkçe'yi edinebilirler.

:: İndirmek için tıklayın

Bilgi İçin: Mozilla Firefox
Yazan: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net

OLA!!!

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saner Apaydın dedi ki:
34 aydır geliştirilmekte olduğu söylenen Firefox 3'ün çıkış tarihi açıklandı. İlk gününde indirerek bir dünya rekoruna katkıda bulunmak için şimdiden hazır olun.

Aylardır beklenen, daha çıkmadan hayran kitlesi oluşturan, şerefine partiler düzenlenen Firefox 3, bir terslik olmazsa 17 Haziran Salı günü indirmeye sunulacak. Daha önce duyurduğumuz üzere, çıkışından itibaren 24 saat içinde en çok indirilen yazılım olma unvanını ele geçirmek isteyen Firefox, kampanyaya devam ediyor. Yazıyı hazırladığımız anda Türkiye'den 8541 "indirme sözü" verilmişti. Bu girişimin parçası olup olmamak içinizdeki Firefox sevgisine bağlı tabii.

Firefox 3 RC3 de Hazır

Küçük bir gelişme olarak da, Firefox 3'ün üçüncü sürüm adayının sunulduğunu belirtelim. Küçük diyoruz çünkü ikinci sürüm adayı ile son sürüm adayı arasında Windows ve Linux platformları için bir değişiklik bulunmuyor. Yalnızca Mac OS X kullanıcıları için bir hata giderilmiş. Yine de takıntılı Windows kullanıcıları aşağıdaki bağlantıdan Firefox 3 RC3 Türkçe'yi edinebilirler.

:: İndirmek için tıklayın

Bilgi İçin: Mozilla Firefox
Yazan: Saner Apaydın
SDN - http://shiftdelete.net
tesekkürler payalaşım için ayrıca localhostta sorun yok arkadaslar

Özgür Hoca

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kıpır kıpır olmaz mı. Söz verenlerden bir de benim. 17 haziran günü ilk yapılacak iş Firefox 3'ü indirmek. Ajandama yazdım bile :}

cerecc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İlginçtir şimdi indirdim kurdum hiç beta yada rc felan yazmıyor.

firefoxgc2.jpg

Mirach

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oldukça yakışıklı. Rc sürümleri ile zaten takip ediyorduk. Mouse ile sürükleme özelliği ise atlamadan tekrar hatırlatılacak kadar güzel.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
ubuntuyla gelen beta5 sürümünü kullanıyorum final hali nasıl olacak merak ediyorum :)

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Yoo olmuyor, zaten Opera 9.5 final de çıkmış kim niye heyecanlansın :p

Çıkladayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla süper bir hafta hem opera hemde firefox kullanacaz hadi hayırlısı

Gues

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firefox kullanıyorum devamda edicem zaten bekliyoruz ..

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir tek dileğim var mutlu ol yeteeer :p Umarım Firefox 3'ün final sürümü artık CPU ve RAM üzerindeki yükü makul düzeye indirmeyi başarır. ;)

erkek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar kusura bakmayin ama neresi iyi? anladik firefox iyi ve ben de yillardir kullaniyorum. ama RC1 ve RC2 yi denedim eklentilerin cogu kurulamiyordu. uyumlu degildi. eklentiler artik uyumlu oluyor mu siz ondan haber verin. firefox 3 ü denemekten biktim. 34 aydir iyi sürünmüs.

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Salı 00:01 de mi indirmeye açılıyor ? İlk indirenlerden olmak isterim :D

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu arada Opera 9.5 Kestrel de çıktı onu niye kimse duyurmuyor SDN yetkililerine burdan duyurulur.. ben şu an onnu kullanıyorum ve mutluyum. Firefox u da görmek isterim..

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
forever dedi ki:
bu arada Opera 9.5 Kestrel de çıktı onu niye kimse duyurmuyor SDN yetkililerine burdan duyurulur.. ben şu an onnu kullanıyorum ve mutluyum. Firefox u da görmek isterim..

Ayrıntılı inceleyeceğiz bugün.