Firefox 3.7'yi USB'den Deneyin

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Gelecekteki Firefox'un yayın öncesi sürümünü, mevcut Firefox ayarlarınızı bozmadan denemek istiyorsanız, çözümü burada.

Geçtiğimiz günlerde Mozilla'nın ön sürüm sayfasında ortaya çıkan Firefox 3.7a1pre sürümü denemek için can atıyorsunuz ama Firefox profilinize de zarar vermek istemiyorsunuz. Çözüm PortableAppZ tarafından yayınlanan bu portatif pakette.
Bir kurulum dosyası yerine, içeriği hangi klasöre çıkarması gerektiğini sorgulayan bir uygulama olan bu program ile dosyaları USB sürücünüze aktardıktan sonra tek yapmanız gereken, FirefoxPortable.exe dosyasını bulup çalıştırmak. Henüz Alpha sürüme bile ulaşmamış olan Firefox 3.7'yi bu şekilde kullanmak, sanıyoruz ki çok daha güvenli olacaktır.
:: Firefox 3.7a1pre sürümü indirmek için tıklayın.
firefox37-mockup11250499891.jpg
:: Mevcut Firefox ile ön sürüm arasında ne farklar buldunuz?
Bilgi İçin : Mozilla
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Kirk Lee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben XP'de denedim ve resimdeki tasarımı bekliyordum... sonuç hüsran! 3.52den hiç bir farkı yok arayüzün...

MaviAteş

Doçent
Reaksiyon puanı
24
ben XP'de denedim ve resimdeki tasarımı bekliyordum... sonuç hüsran! 3.52den hiç bir farkı yok arayüzün...

Zaten sürüm numarası pre alpha, farklı bir şey beklememek gerekir.
Birde hatırlıyorum, bir kaç gün önce SDN 'de firefox 3.6 alfa ile ilgili haber vardı.

Bence SDN haberleri ilk vereceğim, derken son kullanıcının kafasını karıştırmış gibi oldu.

xmRipper

Doçent
Reaksiyon puanı
0

XP de aero teması yokki. Öyle bir arayüz beklemen senin hatan.

Edit;
Windows 7'de de böyle bir arayüz elde edemedim ^^
Ayrıca scroll özelliğinde birşeyleri değiştirmişler.
Tekerleği çevirdiğimde birden bire hızlanıyor, bi bakmışım sayfa sonuna gelmiş. 0_o