Film ve Dizi önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EmirhanCE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Netflixte izlenecek film bakımından pek aksiyon değilde merak uyandıracak bilim kurgu filmleri ve izledikten sonra "HELAL BE ADAMLAR YAPMIŞ!" diyeceğimiz film,
ve
Dizi olarak da uzun olmayacak uzun olursa da hani adamlar para için devam ettirmediği anlaşılacak bir dizi olabilir yani her sezonu sürekletecek abartmışlar denmeyecek bir dizi varsa önerebilirseniz Çok sevinirim:))

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Black Mirror bölümleri iyidir. 1. Bölümden başlayıp izlenilcek bir dizi değil her bölüm birbirinden farklı. Mesela Black Museum bölümünü önerebilirim.

EmirhanCE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Kutto

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Geçenlerde Dark'a başladım,başlarda olay örgüsü çok karışık geldi.Sonradan ilk sezonu bitirmeye yakın anlamaya başladım olay örgüsünü,tavsiye ederim.

EmirhanCE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Netflixte izlenecek film bakımından pek aksiyon değilde merak uyandıracak bilim kurgu filmleri ve izledikten sonra "HELAL BE ADAMLAR YAPMIŞ!" diyeceğimiz film,
ve
Dizi olarak da uzun olmayacak uzun olursa da hani adamlar para için devam ettirmediği anlaşılacak bir dizi olabilir yani her sezonu sürekletecek abartmışlar denmeyecek bir dizi varsa önerebilirseniz Çok sevinirim:))
7 Numara Uzun Sayılır

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,045
Aksiyon dizi İstersen Daredevil ve Punnisher

Netflixte Varmı Bilmiyorum ama Sherlock

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Dizi olarak;