Bu konuyu okuyanlar

• eronis

Dekan
    Cezalı
    Emektar
    Aslında bir tane var, muhtemelen izlemişsindir ama muhtemelen bazı şeyleri hala yerine oturtamamışsındır :) Fight Club - Marla Singer :)

lVlefa

Van Helsing !
    Biraz sabretseniz bu gece biseler yapcam :]
    Beyin yakan film turlerinden beyni en cok haşlayan film : Zindan Adası
    Filmin sonu film tarihinde bir ilk olarak 2 turlu bitiyo karar sizin ;)

F1kan

Profesör
    Aslında bir tane var, muhtemelen izlemişsindir ama muhtemelen bazı şeyleri hala yerine oturtamamışsındır :) Fight Club - Marla Singer :)
    İzlemeyen yoktur o efsaneyi :D
    --- Gönderi Güncellendi ---
    Biraz sabretseniz bu gece biseler yapcam :]
    Beyin yakan film turlerinden beyni en cok haşlayan film : Zindan Adası
    Filmin sonu film tarihinde bir ilk olarak 2 turlu bitiyo karar sizin ;)
    Bak bunu bu gece izlerim işte

F1kan

Profesör
    Beyler admin üşenmedi konuyu buraya taşıdı :D :D
    Bu tam senin aradığın film bak.Psikolojin bozulabilir dicem ama bağışık gibisin benim gibi konu başlığından belli ;)
    Ya eskiden boş vaktim olduğunda izlerdim genelde bu tarz kafa yoran filmler. Çünkü cidden bu filmleri izleyince bir nevi zevk alıyorum. Hani böyle bir sorun veya problem olur çözmeye başlarsın o an film devam eder ama hem izlemek hem düşünüp çözmek hemde son ile bağdaştırmak gerektiğinden dolayı ayrı bir haz duyuyorum :D Fantazi işte :D
    Ama uzun zamandır anca 2 3 haftada 1 film anca izliyorum

lVlefa

Van Helsing !
    Beyler admin üşenmedi konuyu buraya taşıdı :D :D

Ya eskiden boş vaktim olduğunda izlerdim genelde bu tarz kafa yoran filmler. Çünkü cidden bu filmleri izleyince bir nevi zevk alıyorum. Hani böyle bir sorun veya problem olur çözmeye başlarsın o an film devam eder ama hem izlemek hem düşünüp çözmek hemde son ile bağdaştırmak gerektiğinden dolayı ayrı bir haz duyuyorum :D Fantazi işte :D
    Ama uzun zamandır anca 2 3 haftada 1 film anca izliyorum
    Gece 2 gibi buraya konu açıcam.İnşallah biter.Takipte kal.Film önerileri olacak içinde.

lVlefa

Van Helsing !
    Buranın sonu iyiye gitmiyor.Gerekli konuşmaları yaptıktan sonra büyük ihtimalle kapatmayı, daha kaliteli ve daha canlı bir platformda (konu) sunmayı gerçekleştireceğim.

Siz değerli SDN halkı, ve film takipçileri için hazırlamış olduğum çalışmama, (DEV REHBER) yine Sinema/Film bölümünde sabit konu kısmından bakabilirsiniz.

F1kan

Profesör
    Buranın sonu iyiye gitmiyor.Gerekli konuşmaları yaptıktan sonra büyük ihtimalle kapatmayı, daha kaliteli ve daha canlı bir platformda (konu) sunmayı gerçekletireceğim.

Siz değerli SDN halkı, ve film takipçileri için hazırlamış olduğum çalışmama, (DEV REHBER) yine Sinema/Film bölümünde sabit konu kısmından bakabilirsiniz.
    Dostum sadece film veya dizi olması burayı cansız kılar tabi.
    Öğretici kısa videolar veya insanların ilgisine göre belgesel türleri ( Bilim, hayvanlar alemi veya sıra dışı şeyler) olması buranın daha çok işleyişine katkıda bulunur.

lVlefa

Van Helsing !
    Dostum sadece film veya dizi olması burayı cansız kılar tabi.
    Öğretici kısa videolar veya insanların ilgisine göre belgesel türleri ( Bilim, hayvanlar alemi veya sıra dışı şeyler) olması buranın daha çok işleyişine katkıda bulunur.

Tabii ki fakat benim bölümüm Film/Sinema üzerine.
    Eğitici Videolar ve Belgeseller, Diğer Kültür/Sanat bölümündedir.Oraya da ben bakmıyorum.

Burakbey08

Öğrenci
    arkadaşlar kesinlikle the man from eart 2 yi izlemeyin dünyanın en kötü devam filmi ilk film kalsın aklınızda sadece

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

cemalkurt

Öğrenci
    öneriler:titanic - esaretin bedeli- avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı - taşıyıcı serisi-

serkanozsoy

Öğrenci
    arkadaşlar filmin adını bilmiyorum ama truman Show a benzer kurgu bir hayattı. adamın hayatını gizli kameralarla çekiyolardı akıl hastanesinde geçiyordu galiba. mesela adam güncel hayatın içinde değildi hayatı geriden yada ileriden yaşıyordu. mesela gerçekte kış iklimi yaşansada o kişi yazı yaşıyordu herşey kurgulanmıştı. lütfen yardımcı olun bana. son olarak ta adamı hacca götürüyolardı alp dağlarına götürüyolardı. ingilterede stadyumda maç yapıyordu bütün stadı onun için doldurmuşlardı. filmin sonunda da asperger sendromlu ortaya çıkıyordu. lütfen yardımcı olun.

SaRey

Öğrenci
    Şaşırtıcı bir gerilim filmi.
    Karanlık Sır (Marrowbone)

karanlik-sir-1520577102.jpg

Constantin87

Profesör
    Özel başlık
    Umarım doğru alandır
    beğendiğim bir film oldu

KamtariR

Profesör