Bu konuyu okuyanlar

Quadro

Doçent
Reaksiyon puanı
4
230.jpg

Walt Kowalski (Eastwood), eşi yeni vefat etmiş bir Kore savaşı gazisidir. 50 yıldır yaşadığı Detroit'teki sokağının uzakdoğulular tarafından “işgal edilmesi”nden rahatsız olan, huysuz, ırkçı ve yanlızlığı seven bir kişiliktir Walt. Thao isimli bir Hmong (Güneydoğu Asya’dan gelen bir ırk) genci, vahşi çete başı kuzenini etkilemek için yan komşusu Walt’ın 72 model Ford Gran Torino’sunu çalmaya kalkışınca Walt tarafından yakalanır.

Thao’nun Gran Torino’yu çalmaktaki başarısızlığını cezalandırmak için Thao’ya sert bir ziyarette bulunmaya karar veren çete, Walt ve Walt’un çiftesi tarafından geri tepilir. Aslında Walt’ın amacı Thao’yu kurtarmak değildir, çete üyelerinin çimlerine basmasına sinirlenmiştir.

Günler geçtikçe diğer Hmong aileleri şükranlarını gösterebilmek için Walt’ın verandasına türlü hediyeler bırakır ve Walt’ı evlerine davet ederler. Zaman ilerledikçe bir zamanlar varlığına dayanamadığı “çekik gözlü”lerle kendi ailesinden daha çok ortak yanı olduğunu fark eden Walt, ayrıca Thao ile kendi evlatlarıyla yaratamadığı bir baba-oğul ilişkisi oluşturur. Fakat Thao’yu terörize eden çete bir türlü Thao’nun ve ailesinin peşini bırakmaz. Bu arada Walt’un çeteyi alaşağı edebilmek için kendi planları vardır.

Clint Eastwood, Gran Torino’nun odak noktasını oluşturan Walt Kowalski ile kariyerinin en unutulmaz performanslarından birine imza atıyor.

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ya bugün yatmayacagım.Bana sabah 10yada 11e kadar 4-5 tane izleyebilecegim film önerirmisin? Konusu hiç farketmez ama imdb 7-10 arasi olursa çok iyi olur.Şuanlık elimde birtek Thruman Show var indirdirdiğim.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Changeling
Requiem.For.A.Dream.2000

Bölge 13 & Banlieue 13 (2004
Banlieue 13 Ultimatum (2009

İzlemediysen tavsiye ederim

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
arkadaşlar burası film tavsiye bölümü, izlediğiniz her filmi buraya yazmayın, bakıyorum yazılan filmlerin %70 i tırt filmler. yoksa film zevkinizdemi problem var.

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Cidden halihazırda en son izlediğiniz filmler diye bir bölüm var gidin oraya yazın.

MüktesebaT

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Soysuzlar çetesi filmini izlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim...

onursevim

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
62
Angelina Jolie nin son filmi SALT kesinlikle izleyin

Proof.Web

Doçent
Reaksiyon puanı
21
Bu Arada Korku Kapanı 1-2-3 Serisini Tüm Korku ve Gerilim Severlere Tavsiye Ediyorum

Slokr

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
The Number 23 - 23 Numara

Pek beğenmedim 5/10

turgutreisfb

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
ya belki size komik gelebilirde bugun ne olduysa çok içlendim ağlayıp deşarj olmak, boşalmak istiyorum öyle aklınıza gelen güzel bir dram var mı tarihi olursa daha güzel olur

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Beni hümgür hüngür ağlatacak bi film tavsiyeniz var mı?

My Sassy Girl diye bir filmdi galiba kesinlikle izle ağlarsın dediler ama ağlamadım belki sen ağlarsın

Not: Film istek ve tavsiyelerini bu başlık altından yapın.!

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Beni hümgür hüngür ağlatacak bi film tavsiyeniz var mı?

Benim de aklıma ilk My Sassy Girl geldi. Ama bu filmin orjinali G. Kore yapımı ve film çok beğenilince Hollwood yapımı da çekildi. Ben Hollywood yapmını beğenmiştim. Ama dediklerine göre G. Kore yapımı müthişmiş.

2. tavsiyem ise eğer izlemediysen "Babam ve Oğlum".

Asdasdasd12123123

Profesör
Reaksiyon puanı
6
My Sassy Girl diye bir filmdi galiba kesinlikle izle ağlarsın dediler ama ağlamadım belki sen ağlarsın

Not: Film istek ve tavsiyelerini bu başlık altından yapın.!

Tamamdır üstat. Bu başlık pek aktif değildi onun için ordan sordum. Kusuruma Bakma.

Benim de aklıma ilk My Sassy Girl geldi. Ama bu filmin orjinali G. Kore yapımı ve film çok beğenilince Hollwood yapımı da çekildi. Ben Hollywood yapmını beğenmiştim. Ama dediklerine göre G. Kore yapımı müthişmiş.

2. tavsiyem ise eğer izlemediysen "Babam ve Oğlum".
Babam ve oğlumu izledim.

Tavsiyeler için sağolun:flowers: My Sassy Girl Kore yapımını indirmeye başladı

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
1- A Walk To Remember

2- My sassy Girl

bunların üstüne arama.

Asdasdasd12123123

Profesör
Reaksiyon puanı
6
My sassy girl ü izledim ağlamadım ama çok hoşuma gitti.Sırada A walk to remember var.

Öneriler için teşekkürler

f1_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bana romantik komedi film tüürnde bi film tavsiye eder misiniz? ama sıkıcı olmasın sizlerin tavsiyesine güveniyorum :D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Arkadaşlar bana romantik komedi film tüürnde bi film tavsiye eder misiniz? ama sıkıcı olmasın sizlerin tavsiyesine güveniyorum :D
50 First Dates (50 İlk Öpücük)

Kesinlikle izlemeniz lazım. Çok tatlı bir film. :)

f1_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
onu izledim :D başka :D

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

50 First Dates (50 İlk Öpücük)

Kesinlikle izlemeniz lazım. Çok tatlı bir film. :)

Ya ben söylediğiniz filmi başka bi filmle karıştırmışım aşkın 500 günü diye o sandım yani izlemedim de indirme linki verebilir misiniz???

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Veremeyiz yasak. :)

İzleyin mutlaka. :)

Son mesajlar