Filezilla'da Dosyalar Gözükmüyor

dedefon

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Sa

arkadaşlar benim bir sitem var emlak sitesi yaklaşık 8 bin tane ürün var kayıtlı ve bu ürünlerin %98 inde resim var

Şimdi bu resimler filezillada : /public_html/gmresimler yeri burası fakat olması gereken ürün resimlerini göremiyorum örnek: çok eski ürünlerin fotoğraflarını silicem sitenin disk alanı sınırda şuan 4942 mb alan kullanılıyor 5 gb dan bu yüzden silmem gerekiyor eski ürünleri.

atıyorum 53 nolu ürünün dosyasını bulamıyorum fotoğrafların yerinde ama /public_html/gmresimler/53 yazınca çıkıyor ama direk gmresimler yazınca çıkmıyor 4679 dan 7456 a kadar resimler çıkıyor aradada 88,63,17,43,54,435,634 falan çıkıyor ada göre sıralıyorum gene çıkmıyor....

Backup da ve dediğim gibi /public_html/gmresimler/'ürün no' yu yazınca çıkıyor file zillada tüm izinleri yaptım gizli klasörleri göster dedim fakat olmuyorr..

Çok acil çözüm lazım sitemin hafızası dolucak biliyorsunuz dolunca acayip kasıyor site simdiden kasmaya başladı..

Selametle

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Filezilla'ya alternatif olarak CuteFTP yada SmartFTP programlarını deneyebilirsiniz. Yada eğer Firefox kullanıyorsanız ücretsiz FireFTP eklentisiyle sitenize bağlanmayı deneyebilirsiniz .

emnimax

Asistan
Reaksiyon puanı
1
panel olarak ne kullanılıyor bırde panelden file manager yardımı ıle bak bakalım gorunuyormu ?

mTanriverdi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Programı değiştir.FilleZilla hızlı olmasına hızlı ama arada sıra sorunlar çıkartıyor.