FileServe Sahtekarlığı * Acil Yardım

registered

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

18 Mart'ta Fileserve 'nin sitesi üzerinden paypal ödemesi ile 1 aylık premium üyelik aldım. Aldıgımda kampanyalı oldugu icini +15 gun verdiler. Yani 45 gun üyeligim sürecek.

18 Nisanda paypal hesabımdan 1 aylık daha ücret cekildigini gordum sonra farkettimki paypaldan ben onay vermeden otomatik odeme talimatı vermişler. paypalla gorustum odemenin yasal oldugunu soledi ve paramı iade etmedi. Fileserve 'nin contact bolumune ticket bıraktım ancak herhangibir donus olmadı. Daha once parasını odedigim uyeligim 3 mayısta bitecek, henuz ikinci ayı tanımlamamıslar bile hesabıma ancak parasını aldılar. Ben paramın iadesini istiyorum ancak bir muhatap bulamıyorum.

Fileserve 'ye contack bolumu dısında ulasabilecegim bir mail adresi varmıdır? Yukarıdaki durumu tam manasıyla yazan olursa iyi olur. Ne yapmamı öneriyorsunuz?

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
dostum aslında bende senin gibi aldatıldığımı düşündüm ama incelemem sonucunda öyle olmadığını gördüm. 21 martta 45 günlük fileserve kampanyasından faydalandım.Dün gelen mailde sürenin 30 gün uzatıldığı yönünde idi. daha 45 gün dolmamıştı çünkü. paypala girip otomatik ödemeyi iptal ettim ardından file serve nin sitesinden baktığımda üyeliğimin 3 hazirana kadar devam edeceğini gördüm. aslında 30 gün sonra üyeliğini tekrar uzatıyor. Sorun yok fileservedan premium üyeliğinin bitiş tarihine bakman yeterli.

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Evet aynı konunun bir kısmından bende muzdarip olmuştum. Fileserve den 1 günlük mü 1 haftalık mıydı ne bi aldım süre bitiminde otomatik 1 aylık daha çekmişler paypal hesabımdan. Bir daha da fileserve ye uğramadım..

registered

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum aslında bende senin gibi aldatıldığımı düşündüm ama incelemem sonucunda öyle olmadığını gördüm. 21 martta 45 günlük fileserve kampanyasından faydalandım.Dün gelen mailde sürenin 30 gün uzatıldığı yönünde idi. daha 45 gün dolmamıştı çünkü. paypala girip otomatik ödemeyi iptal ettim ardından file serve nin sitesinden baktığımda üyeliğimin 3 hazirana kadar devam edeceğini gördüm. aslında 30 gün sonra üyeliğini tekrar uzatıyor. Sorun yok fileservedan premium üyeliğinin bitiş tarihine bakman yeterli.
bende haala 3 mayıs gozukuyor. yani kullanmak istemedigim ama parası alınan tarihe daha gecmedim. fileserve neden donus yapmıyor. bu kadar kolaymı 10 bin tl cekse bişey yapamayacakmıyız. boyle sacmalık varmı?

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bu tip üyelik alış verişi yaparken üyeliğimi otomatik uzat diye bir madde var ve o tıklıdır ilk alış verişte o tık kaldırılmalıdır.
küçük ama önemli bir ayrıntı daha paypal hesabınıza asıl karttan aktarım yapmayın sanal kart oluşturup aktarın eyer hesaptan aktarıyorsanız işlem bazında kullanacağınız kadar aktarın..

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
godaddy.com ve hotfile.com gibi sitelerde de vardır. Paypal ile ödeme yaparken otomatik olarak uzat alanı işaretlidir. Onu kaldırmanız gerekiyor.

registered

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üyeligimide uzatmadılar arkadaslar, paypalda bu duruma canak tutuyor. kesinlike paypalda güvenilir degil.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
paypalk ile alakası ne ? Yaptığınız her ödemeden sonra otomatik ödemeye eklenip, eklenmediğini kontrol edin bir sıkıntı olmaz :)

registered

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

senin uyeligini uzatmıslar, benim uyeligimide uzatmadılar napmam lazım? Kesinlikle yazdıklarıma cevap bile vermiyorlar.

izzet87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba benim fileserve ilgili şöyle bi sorunum var bi dosya indirdiğim zaman ya inerken ya da filserve ü açarken ağımı koparıyor yani internet kopmuyor masaüstü simgesi olan monitör simgesi kırmızı çarpıya dönüyor bu sorun uploadstationda da oluyor ama gariptir ki duckload ve hotfile da olmuyor hepsinden de premium hesabım var fileserve dahil bi yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler

erkan2934

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hotfile en uyuz site .indirme yapmıyor paralı üyede olsan

registered

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hotfile en uyuz site .indirme yapmıyor paralı üyede olsan

aynen hotfiledeki dosyalar cok cabuk siliniyor, zaten rapid in muadili hotfile, hotfile in muadili fileserve idii. bundan sonra tobe almam. bu arada paramı geri aldım :) hakkınızı arayın herzaman.

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sen başta hata yapmışsın kardeş , bu tür sitelerden alışveriş yapmayacaksın.Bu tür sitelere illegal tavır sergileyeceksin.Popüleritesi tavan yaptımı , onlarında biryeri tavan yapıyor böyle şeylere maruz bıraktırıyor.

crysky

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Katılıyorum paypal hesabına sanal kredi kartını girmen kendin için daha faydalı olur

Turkuazan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanal ortamda ne Paypala güvencen nede kredi kartını isteyenlere ( yasal marka sitelerdışında ) güvencen

--- Mesaj Güncellendi ---

acaba bu tavsiyem illegal kaçarmı diye düşünyüorum ama türkiyede kontörle satanlardan almanı tavsiye ederim yabancı sitelere fazla güven olunmuyor