Fikrinizi almak istiyorum [ÖNEMLİ]

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
İlk sıradakinin toplam çıkış gücü daha fazla.Aynı paraysa onu al derim hem tasarım olarak da daha kibar..

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
İlkini arkadaşım aldı, gayet güzel bir ürün. Diğerini denemediğim için bir fikrim yok. :)
http://www.teknosa.com/urunler/125340134/logitech-980-000021-s220-21-speaker

- - - Mesaj Güncellendi - - -

5 tl daha ucuz, ben 5 tl daha verip teknosadan alırdım. En azından bir şey olsa istediğim bir teknosa mağazasına götürebilirdim.

furkansoygur96

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepinize çok teşekkür ederim yarın 1.yi almayı düşünüyorum. :D

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlkini arkadaşım aldı, gayet güzel bir ürün. Diğerini denemediğim için bir fikrim yok. :)
http://www.teknosa.com/urunler/125340134/logitech-980-000021-s220-21-speaker

- - - Mesaj Güncellendi - - -

5 tl daha ucuz, ben 5 tl daha verip teknosadan alırdım. En azından bir şey olsa istediğim bir teknosa mağazasına götürebilirdim.

Hayırlı işler ozaman sana :)

Götür götür teknosa mağazasına onlar tamir ediyor zaten orda satıştakiler allahım yarabbim :)

Abi vercen kargoya gidecek teknik servise

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
1. olanı denedim gerçekten fiyatına göre gayet güzel bir ürün şık bir masaüstü dock uda var kulaklık takılabilen bas seviyesi çok tatlı ama ayarlanamıyor maalesef.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Hayırlı işler ozaman sana :)

Götür götür teknosa mağazasına onlar tamir ediyor zaten orda satıştakiler allahım yarabbim :)

Abi vercen kargoya gidecek teknik servise

Ben orada tamir ediyorlar dedim mi? İnternetten alışveriş yaptım daha önce de, karşında konuşabileceğin birini bulmak daha zor bu işlerde. Sende kabul edersin ki yeri sabit bir alışveriş merkezine ulaşmak daha kolay.

Bimeks'ten usb bellek almıştım örneğin ve benim flash bellek 10 kere bozulmasına rağmen değiştirdiler. Git de bunu internet mağazasıyla hallet.

(Flash Belleğin bozulma nedeni, bazı bilgisayarların usb ye dengesiz voltaj vermesi ve yakması.)

hasansengun

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bahsi geçen siteden bilmiyorum ama yaptığım alışveriş tutarı 5.000 TL ile 10.000 TL arasındadır.

PlayStation Notebook LCD Tv Cep Telefonları Spor Aletleri Aklına Gelebilecek Her Türlü Ürün Çeşidini Piyasanın (Teknosa, Gold, Vatan VS.) Çok altında fiyatlara satın aldım. Ürünlerim içerisinden bozulan oldu hatta Galaxy Note cihazımın bataryası bildiğiniz şişti ve poffladı :) gittim direkt Bursadaki servise kargoladım 1 hafta sonra geldi.

Sen şimdi diyorsun ki bu ürün bozulunca gidicem bana yenisini mi verecekler şahsen gözümle görmeden inanmam flash disk vs. bunlar tamam ama bu tarz ürünleri servise yollarlar bunu sende rahatlıkla yapabilirsin yani bahsetmek istediğim buydu.

Yoksa istersen 50 TL fazla para verip al sonuçta cebinden çıkan senin paran beni hiç ilgilendirmez :)