Fikret Orman'dan Lens Açıklaması

Bu konuyu okuyanlar

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
fikret-ormandan-lens-aciklamasi,Dmaut-o4oUmY_B4260Z4Dg.jpg

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman katıldığı programda Fenerbahçe'de kiralık olarak oynayan Hollandalı Jeremain Lens transferi hakkında konuştu.

Spor Toto Süper Lig'in 2016-2017 sezonu şampiyonu Beşiktaş'ın başkanı Fikret Orman, yayıncı kuruluş Bein Sport'ta açıklamalarda bulundu.

2 defans ve bir sağ kanat oyuncusu alacaklarını söyleyen Orman, "Lens'le Dinamo Kiev'e gittiğinde de ilgilendik. Geçen sene de alacaktık, devre arasında Çin'e gitmek istedi. Onun için geçen sene olmadı. Bu sene bakacağız. Olabilir de olmayabilir de. Onun önünde de oyuncular var" dedi.

Bu sezon Fenerbahçe'de kiralık olarak oynayan Jeremain Lens'in bonservisi küme düşen İngiliz ekibi Sunderland'de.

kaynak: Fikret Orman'dan Lens açıklaması

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Bu adamın oyununa hastayım. Tam bir profesyonel.
Görevini en iyi yapan oyuncu olarak nitelendiriyorum keza top ayağına o kadar yakışıyorki bunu tarif edemem.

Fenerbahçede top oynayan tek oyuncu bana göre ve Beşiktaşın ilgilenmeside boşuna değil.
Zira Beşiktaş girdiği sistem doğrultusunda boşa para akıtmadığı gibi boş oyuncu da almamaya özen göstetiyor.

Lens'in futbolunu sevdiğimden ötürü Türkiyede futbol hayatına devam etmesini isterim bu takımın Beşiktaş olması benim açımdan daha bir sevindirici olacaktır. Diğer yandan Lens'in önceki açıklamalarına göre Türkiyede sadece Fenerbahçede oynayacağını belirtmişliğinden durum ne olur bekleyip göreceğiz.

Para hususu farklı bir olay tabiki ve buna verebilicek en güzel örnek Luis Figo'nun kendi döneminde rekor bir transfer bedeliyle Real Madrid'e gitmesi örneğini gösterebiliriz.
Çok eleştirildi çok yuhalandı ama benimsendi. Çünkü profesyonellik gereği daha profesyonel ve daha iyi koşullarda daha rahat kafayla bir kulüpte çalışmak kişinin durum değerlendirmesiyle verdiği karardır.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Çok iyi topçu bize gelirse iyi iş yapar Şenol hoca ve onun sisteminde öyle bir oynar ki umarım bize gelir ama zor gibi geliyor bana.