Fikret Orman: "Artık tarz değiştiriyorum"

mazruf

Guru
Onursal Üye
Beşiktaş, Spor Toto Süper Ligi'nin 8. haftasında Fenerbahçe ile karşılaştı. Karşılaşmanın ardından Başkan Fikret Orman açıklamalarda bulundu.Orman, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Filmi geri saralım ve geçen haftaya dönelim. Geçen hafta oyuncumuz ağzından kelime çıktı diye kırmızı kart gördü. Bugün aynı laflar rakip takımın oyuncusundan çıktı ve bir şey yapılmadı. Oyuncumuza gösterilen kırmızı karta gelince, bizim kırmızı kartlarda 6 tane hakem oyuncunun başında oluyor. Bence hatalı bir kırmızı karttı. Oyunun gidişatında tehlike olacak pozisyon yoktu. İkinci olarak da müdahaleyi yapar yapmaz elini çekti. Üçüncü olarak da Demba Ba'nın pozisyonunun kırmızı kart ve penaltı olduğunu düşünüyorum.

Bütün tehlikeleri maçtan önce söyledik. her sene iyi gidişat başlangıç noktası olduktan sonra sistemli olarak eller çıkıyor. Bizler bunu hak etmiyoruz. Ben de bugünden itibaren tarz değiştiriyorum. Bizim anlattığımız lisanı futbolu yöneten insanlar anlamıyor. Bizde bundan sonra onların anlayacağı dilden konuşacağız. Beşiktaş bu kadar zorluk içerisinde konuşurken bunların yapılması ayıptır. Hele ki Süleyman Seba'nın adının verildiği ligde bunların yapılması ayıptır. "

Bir muhabirin Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını sorması üzerine Orman; " Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına cevap vermeyeceğim" dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903


[video=youtube;ZTuQF7Xk580]http://www.youtube.com/watch?v=ZTuQF7Xk580[/video]
 

Aretios

Profesör
başkan az sert ol, artık sende hakem odasını bas bin gırtlaklarına .....

nede olsa gunumuzde revaçta olan bu ....
 

WarriorEagle

Profesör
Sertmi Sen Git Bodrumda Teknende Kızlarla Fingirdeş Başkan Bırak Bu İşleri Stad Yapıyorsun Diye Sesimizi Çıkartmıyoruz Ama YETER Artık
 
Üst