Fikirlerinizi bekliyorum.umarım yardımcı olabılırsınız

mimar_erdo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese merhaba.

dün gece yaklasık 5 senedir görüşemediğim eski kız arkadasım bana ulaştı.2003 senesinde ayrılmıstık daha o zamanlar üniversite 1. sınıfdaydık.Ben kendisini görebilmek için 10 saat yol giderdim sabah onun yanında olurdum gece tekrar 10 saat yolu geri döner derslerime girmeye çalışırdım tabikide oldukca zor oluyordu benim için ama kendisene aşıktım benim için cok degerliydi.Okullarımız ayrı şehirlerdeydi ama evlerimiz aynı yerdeydi 10 dakıkalık mesafe bile yoktu evlerimiz arasında.Bu kadar yakın olmamıza ragmen birbirimizi göremiyoduk ne onun ailesi beni istiyodu nede benim ailem onu istiyodu.Aramızda hiç bir sorun yokken ailerin baskısı yüzünden ayrılmak zorunda kaldık.Arada sırada uzakdan görüyorduk ama bir türlü yan yana gelemiyoduk.Ayrıldıgımız zaman yaz ayıydı ve ben o yaz ayını sürekli aglıyarak geçirmiştim.Neyse cok fazla uzatmıyacam konuyu ama bilinki cok zor ve cok kötü günler geçirdim.Ondan ayrıldıkdan sonra 1-2 ilişki denemem oldu ama onunla yaşadıgımız mutlulugu ve sevgıyı hıc yakalayamadım.O zaman anladım ki gercek aşk 1 kere yaşanırmış.Hep aklımda o vardı ne yapıyordu nerelerdeydı nasıldı cok merak edıyodum kendısını.

Ve kendisine ulaşmaya çalıştım ama cokda başarılı olamadım sadece mail adresini buldum kullanıp kullanmadıgını bilmeden ona mail attım yaklasık 3 ay sonra cvp geldi.Evet cvp atan kendisiymiş ama yinede cok fazla bag kuramadık birbirmizle.Kendisi ingiltere gitmişti hem dil öğrenmek hemde mastır yaomak için.
dediğim gibi dün gece bana ulaştı uzun zamandır kendisiyle bu kadar cok görüşmemiştim(msn de).Anlatacak cookkk seylerımız vardı ve anlatabıldıgımız kadarıyla anlattık.Bırbırımız ıcın ne kadar degerlı oldugunu anlattık.Ondan sonra hiç asık olmadıgımı anlattım ona.Epey konustuk yanlız bi ara kendisinden bir söz cıktı BEN SENI ARKADAS OLARAK GORUYORUM dedı.Hemde hıc tekrar baslıyalım konusu konusulmamısken.

Inanın bu yazdıklarımından cok daha fazlasını yasadık ama bu kadarını anlatabılıyorum.

Evet sızlerden fıkırlerınızı beklıyorum sızce "SENI ARKADAS OLARAK GORUYORUM" sozunde ne kadar samımıdır kendısı. lutfen neler dusunuyosanız yazın hepinize teşekkür ederim

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aşkınız gerçekten büyük eğer sana olan sevgisinin devam ettiğine dair bir damla şüphen varsa korkma arkasından git arkasında inan kocaman bir deniz bile olabilir.Eğer arkasından gidipte kazanamazsan üzülme sadece bir damla şüpheni kaybedersin.

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Uzun zamandır görmediğin ve ulaşamadığın için belki hala sevdiğini sanıyorsun.. Bunu iyi düşün hatta fırsat olursa onu gör o zaman daha iyi anlarsın gerçekten hala heyecan duyuyormusun. 5 yıl az bir zaman değil çok şeyin değişmiş olması gerekiyor.

mimar_erdo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani onunla yasadıgım seyleri bir daha kimseyle yakalayamadım onu görmeyi cok istiyorum ama kendisin su anda İngiltere de keşke fırsatımız olsa birbirimizi görmek için.benim bir ilişkimin olup olmadıgını sordu kendisin bi ilişkisini olmadıgında bahsetti.inanın su anda o kadar karmasık duygularım var ki

maximuse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Umarım sende Ferhat kadar seviyorsundur.O zaman bırak İngiltereyi dünyanın öbür ucuna kadar hiç birşey tutamaz seni

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
mimar_erdo dedi ki:
yani onunla yasadıgım seyleri bir daha kimseyle yakalayamadım onu görmeyi cok istiyorum ama kendisin su anda İngiltere de keşke fırsatımız olsa birbirimizi görmek için.benim bir ilişkimin olup olmadıgını sordu kendisin bi ilişkisini olmadıgında bahsetti.inanın su anda o kadar karmasık duygularım var ki

Arkadaşım ben uzman değilim tabi ama kız arkadaşın, arkadaşca aradım demiş.Tabi çok karışık bir durum.. Eğer dönmeyi düşünüyorsa memleketine görüşünce yine bişeyler olabilir ama ondada sen kadar bir sevinç hissetmiyorsan kendini çok fazla kaptırma daha çok üzülürsün derim ben. Bu arada eğer kendini şartlandırırsan başkasıyla olmaz diye yapamazsın zaten bende öyleydim yapamam falan ama şimdi daha mutluyum :) Karar senin tabi..

sez_in84

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kız arkadaşın sana kendi ulaştıysa,erkek arkadaşı yoksa, ve konuşma sırasında SENİ ARKADAŞIM OLARAK GÖRÜYORUM DEDİYSE şöyle olabilir; arkadaşın seni gerçekten unutamamış ve aslında altta tekrar birlikte olabilme arzusunu taşıyarak sana ulaşmış fakat şimdi senin bu şekilde düşünebileceğini bildiği için hemen bu sözleri araya sıkıştırmış olabilir ne de olsa insanlar bazen "gurur meselesi" yapabiliyor böyle şeyleri. Fakat ne de olsa zamanla bişeyler olabilir düşüncesinde olabilir.Biz kızların bazen ağzından çıkanla, yüreğinin söyledikleri birbirinden çok farklı olabiliyor.Bunu da düşün. ;) fakat herşeye rağmen fazla kaptırma kendini ne olur ne olmaz.

vlk4n

Asistan
Reaksiyon puanı
0
belkide bazı şeyleri senden bekliyodur
sen atakta olman gerk

**duygu**

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ZOR VE karışık bi durum...araya zaman ve mesafe girmiş.ama anladığım kadarıyla sen ona ulaşmıssın ve arkadaşımsın demiş...bence geçmişi geçmişte bırak..ve kendini üzme zaman herşeyi gösterir...ama bence sen artık orda takılı kalma arkadaşım !!!

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
emelden dedi ki:
Uzun zamandır görmediğin ve ulaşamadığın için belki hala sevdiğini sanıyorsun.. Bunu iyi düşün hatta fırsat olursa onu gör o zaman daha iyi anlarsın gerçekten hala heyecan duyuyormusun. 5 yıl az bir zaman değil çok şeyin değişmiş olması gerekiyor.

5 Yıl.. Neye göre az zaman değil?
Bazen bir ömürdür 5 yıl, bazen daha fazlasıdır.
Bazen ölmektir, bazen de kısacıktır.
Üstelik aynı 5 yıl, hem uzun hem de kısa olabilir.
Benim önümde daha nice 5 yıllar var kim bilir.
İşte bu 5 yıl, o 5 yıllardan :(

ecrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence hala o kız seni seviyor ama bişiyleri senden bekliyor unutma kızlar ilk adımı erkeklerden bekler.Bence içindekilerin hepsini sölemelisin belkide o da seni hala seviyor ve senin sölemeni bekliyor arkadaşın dediği bazen kızların söyledikleriyle içindeki bir olmayabiliyor
bol şans
ayrıca sölemeyi de unuttum kalbinin sesini dinle...

Aslım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaa son durum ne bi haber versen :) bukadar yorumdan sonraa... merak ettikk :) :)

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben geçmiş geçmişte kalmalı diyenlerdenim , çünkü cok deneyipte yapamayanlardanım ben.Ama sen denemek istiyorsan dene ama yinede kendini fazla kaptırma ...

cambazz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kız bence senin aşkının büyük olduğunun farkında.Senin daha fazla yıpranmamanı istediği için böle bişey demiştir.Bu tür olaylarda kızlar genelde bu yolları kullanırlar.Çünkü onlarda çok iyi bilir:Bir erkeği yaralıyıcak en büyük silahın bu olduğunu sana sabır dilerim aynı dert bende de war ama sen benden şansılın ben 5 senedir ne gördüm ne de haberini aldım ama unutamadım insan gerçekten 1 kere aşık oluyor