Fifa Ultimate Hatası

Monoleum23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Ultimate Team'da şöyle bir hata alıyorum; There was an error communicating with the FUT servers. Please try again.

Bazen her iki dakikada bir bazen belirli aralıklarla mesela oyuncu satın alıyorum bir gözüküyor sonra hatayı veriyor gözükmüyor sonra tekrar gözükmüyor sonra yine gözüküyor.

berkaybird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var arkadaşlar oyunda internete hiç bağlanamıyorum dns değiştirdim herşeyi yaptım ama olmuyor bir çözümü varmı acaba?

Monoleum23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

berkaybird

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediğiniz gibi bende EA ekibiyle görüştüm canlı olarak banada aktivasyon gibi şeyler uygulattılar ancak olmadı mail atıcaklarını söylediler büyük ihtimalde benim sorunum ttnet'ten kaynaklı boşa aldık oyunu gerçekten iade imkanı olsa iade edeceğim çok heveslenmiştim ama olmadı ..

Monoleum23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dediğiniz gibi bende EA ekibiyle görüştüm canlı olarak banada aktivasyon gibi şeyler uygulattılar ancak olmadı mail atıcaklarını söylediler büyük ihtimalde benim sorunum ttnet'ten kaynaklı boşa aldık oyunu gerçekten iade imkanı olsa iade edeceğim çok heveslenmiştim ama olmadı ..

Aynen kardeş ben bu oyun için yeni bilgisayar toplattım oyunu en önce aldım sonra pcyi topladım sistem gereksinimlerine göre Gamepad aldım, monitor sırf bu oyun için 24 İnç aldım ben de çok hevesliydim ama heves kursağımda kaldı ben bundan kaç saat önce girdim bir sorun çıkmadı ama sanırım tekrar sorun çıkacak fifayı açmaya korkuyorum:S

Monoleum23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi de oynuyorum maç bittikten sonra direk oyundan düşüyorum ve tüm maçlarımı kaybetmiş sayılıyorum:S

Monoleum23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu hatayı alan veya maç bitiminde düşen veya futtan düşen arkadaşlar bu sorun İnternet Servis sağlayıcınızla alakalıdır.
Öncelikle Fifa'nın resmi sitesinde bağlantısı zayıf olanlar veya düşenler için makaleler vardır. Port açma dns ve çerezleri temizleyle alakalıdır.

Şimdi yapmanız gereken TTNET'e belanızı sürmektir, eğer batı illerindeyseniz şanslısınız.
Ben TTNET'i aradığımda düşme yaşamadığımı hat değerlerimin iyi olduğunu söyledi fakat arıza kaydı oluşturdum.
Benim bulunduğum ilçede malesef kablolar 2006 yılında döşenmiş ve 8 megabitin üzerini görmüyor daha önce zaten internetim problemliydi benim için ölçüm cihazı getirdiler hatın portlarını değiştirdiler ve sinyal kalitesine göre hatı düzenlediler. Şimdi demem o ki, arıza kaydı oluşturduğunuzda Türk Telekom teknik elemanlarına durumu anlatın ve hattın en sağlam çalışacak şekilde sabitlenmesini isteyin. Hatta gerekirse yanlarına gidin ben aynen böyle yaptım ve şuan İnternetim 7 Megabit ve bu sorunları 24 saattir yaşamıyorum zaten düzeldiğini Futtan anlarsınız.