FIFA exTReme 12 indir hazır!

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
FIFA exTReme 12 indir hazır!

FIFA exTReme 12 ÇIKTI!

FIFA 12 için sitemizin exTReme ekibi tarafından hazırlanan FIFA exTReme 12 çalışması tamamlandı.

S.T.S.L, tezahüratlar, görseller ve bir çok güzel ayrıntıyı barındıran çalışmamızı sizlere sunuyoruz.

Fifa exTReme 12 İçeriği

18 Süper Lig takımının en güncel kadroları eklendi.
18 Süper Lig takımının taktik dizilişleri ayarlandı.
18 Süper Lig takımının oyuncularının minifaceleri eklendi.
Liglere düşen/çıkan takımlar ayarlandı.
4 büyükler ve Anadolu takımları için oyuna 125'i aşkın oyuncu yüzü eklendi.
Yabancı takımlar güncellendi.
Yabancı takımlara yeni yüzler eklendi.
Süper Lig takımlarının çoşkulu tezahüratları eklendi.
3 Büyüklerin stadyumları oyuna eklendi. ( Texture düzenlemesi )
Oyuna yeni toplar eklendi.
Yeni kramponlar eklendi.
Yeni hakem formaları eklendi.
En son transferler yapıldı.
Yeni Türk ve Yabancı reklam panoları eklendi.
Oyundaki pankartlar güncellendi, yeni pankartlar eklendi.

Konu Resimleri:

fifa12_extreme1.jpg

fifa12_extreme2.jpg

fifa12_extreme3.jpg

fifa12_extreme4.jpg

fifa12_extreme5.jpg

fifa12_extreme6.jpg

fifa12_extreme7.jpg

fifa12_extreme8.jpg

Kurulum: İndirdiğiniz dosya içerisinde kurulum yazısı mevcuttur.

Kaynak

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
fifa için extreme iyi olmuş ama güncellemesi yapılırsa daha güzel olur bazı oyuncuların saçları uzaktan görünmüyor mesela bu gibi sorunlar giderilmeli.

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
FIFA extreme 12 iNdir | Kurulum Videosu

[video=youtube;9pAwWDs-K2I]http://www.youtube.com/watch?v=9pAwWDs-K2I[/video]

Kurulum

İndirdiğiniz dosya içerisinde kurulum yazısı mevcuttur. Ayrıca buradan da yazalım.Not: Yama Euro 2012 DLC'si ile uyumludur.

KURULUM (DİKKAT!)

1. Aşama-Dosyaların atılması

İlk önce yamayı temiz bir FIFA 12 üzerine kurmanız tavsiye edilir.
Daha sonra indirdiğiniz '' FifaexTReme'12.rar'' dosyasındakileri sıra ile ''FIFA 12 klasörüne'' yazılı olanı klasörün içindekileri, FIFA 12 nerede kurulu ise oraya atın.
''Belgelerim'' klasörünün içindekileri Belgelerim klasörünüze atın.

2. Aşama-Tezahüratlar

Kurulum bittikten sonra Windows Media Player'ı açıyoruz ve sol üstten düzenle diyoruz.Oradan da Seçenekler bölümüne giriyoruz.
Üst taraftan müzik kopyala kısmına '' FIFA 12/Game/data/Tezahüratlar '' yolunu seçiyoruz ve 2. aşamayı tamamlıyoruz.

3. Aşama-Regenerator

Şimdi geldik regeneratör kısmına.FIFA 12 klasörüne gidiyoruz ve oradaki regeneratörü çalıştırıyoruz.Win7 olanlar yönetici olarak çalıştırsınlar.
Açıldıktan sonra hepsini işaretleyip '' Take care of edited...'' seçeneğini seçerek '' GO! '' diyoruz.
Bitince '' Exit '' diyerek çıkıyoruz ve yamamız kurulmuş oldu.

[ÖNEMLİ]

(64 bit için) Regeneratörü çalışmayanlar şu yöntemi uygulayın:
Fifa'nın kurulu olduğu yere gelin. Bu yer, C:\Program Files (x86)\FIFA12 klasörüdür. Bu FIFA 12 klasörünü kesip Program files'a gelin ve burada EA Sports'un içine yapıştırın. Gelen değiştirme sorusuna evet diyin.
Kısaca; C:\Program Files (x86)\FIFA12 klasörünü , C:\Program Files\EA Sports içine yapıştırın.

Bir diğer aşama ise Belgelerim/FIFA 12 kısmındaki FifaexTReme12 profilini kendi isminiz ile değiştirebilirsiniz.O kısım profil ismidir.
FifaexTReme12 yazan yere profil ismini yazabilirsiniz.

Kesinlikle başka profil kullanmayın.Yoksa tezahüratlar ÇALIŞMAZ!.

Daha sonra oyun içinden Benim FIFA 12'm kısmına geliyoruz.Oradan Profil Yöneticisi'ne giriyoruz.Favourite Team kısmından kendi takımınızı seçebilirsiniz.

Ve yama kurulumu tamamlanmıştır.

Boyut: 290Mb

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bunun içinde Fifa türkçe spiker da var mı yoksa ayrıca indirmem mi lazım

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Pes11 için kurmuştum bir kere extreme.Güncellemeleri olmadan hiçbir şeye yaramıyor.Bu da böyleyse eğer güncellemeleri takip edin.Yeri değil belki ama daha sade bir şey arıyorsanız scn-12 ye de bakın.

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pes11 için kurmuştum bir kere extreme.Güncellemeleri olmadan hiçbir şeye yaramıyor.Bu da böyleyse eğer güncellemeleri takip edin.Yeri değil belki ama daha sade bir şey arıyorsanız scn-12 ye de bakın.

evet extremeler genelde güncelleme olmadan işe yaramıyor. scn 12 ne ki?

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pes dururken fifa da neymiş :)

fifanın yanında pes atari oyunu gibi duruyor yapay zeka sıfır evet Türkiyede pes çok oynanıyor ama bunun sebebi tabiki de pes daha kaliteli olduğu için değil pes in tanıtımı Türkiyede daha iyi yapıldığı için, daha çok yama yapımcısı pes için yama geliştirdiği için yoksa dünya genelinde fifa 12, pes 12 den 25 kat fazla sattı. Bunun en büyük nedeni de oyun inceleme firmalarının fifa nın, pes e göre çok çok daha üstün olduğunu kanıtlamaları.

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şöyle vereyim http://soccercenter.net/y/fifa-12-scn-nano-detailed-v-2-final-yayinda_5215 ben şu anda da kullanıyorum ama Türkçe yama olsun diye değil STSL için,İngilizce oynuyorum tercüme hakkında yorum yapamam.Boyutu da çok değil en azından mediafire a koymuşlar hemen iniyor.

Bu arada ben de yılbaşına kadar falan pes oynuyordum o da çevrem hep pesci.Neyse pes güncellemesiz olmuyor ,1.3 güncellememde de sağlam bir virüs varmış sildim yenisini bulamadım başlarım böyle işe dedim ve Fifayı kurdum.Alışmam zor oldu ama değdi.Burada uzun uzun anlatamayacağım her yerde PES vs FİFA var açıp bakabilirsin tabi kendin de oyna.Heee Fifa kurarsan internetten Slider ayarlarına bak Fifa Slider ayarları yaz çıkar oyun daha tatlı oluyor.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
pes dururken fifa da neymiş :)

yıllarca pes oynadım fifa 2001den beri sanırım..düşün artık. fifaya hiç bakmadım bile.4-5 aydır fifa12 oynuyorum. bilgisayarda futbol oynamak konusunda çok zaman kaybetmişim bunu anladım.fifa12 gerçekten mükemmel.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
yıllarca pes oynadım fifa 2001den beri sanırım..düşün artık. fifaya hiç bakmadım bile.4-5 aydır fifa12 oynuyorum. bilgisayarda futbol oynamak konusunda çok zaman kaybetmişim bunu anladım.fifa12 gerçekten mükemmel.
o kadar mı ya ? bende playstation 1 bile vardı gerçi halen duruyor halen saklıyorum beyaz kapaklı felan :)
playstation 2 de vardı ramazandan önce 175 liraya sattım
pc den oynuyorum genelde önerirseniz ben de fifaya başlayıp farkı keşfedeyim
fifadaki yapay zeka olayı nedir? yada genel olarak yapay zeka ne oluyor?

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
o kadar mı ya ? bende playstation 1 bile vardı gerçi halen duruyor halen saklıyorum beyaz kapaklı felan :)
playstation 2 de vardı ramazandan önce 175 liraya sattım
pc den oynuyorum genelde önerirseniz ben de fifaya başlayıp farkı keşfedeyim
fifadaki yapay zeka olayı nedir? yada genel olarak yapay zeka ne oluyor?

öncelikle şunu söyleyimki sen fifa oynamışsın veya pes oynamışsın o daha iyi bu daha iyi falan filan umrumda değil veya fifa fifa satışlarından yüzde de almayacağım :) fifa12 yükle ilk bikaç gün değişik gelecek.ama oyunu çözünce ne kadar mükemmel oldugunu,pes serisinin ne kadar ezber oyunu oldugunu anlamanı istedim sadece.gerçekten büyük fark var ;)

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0

fifada da bazı hatalar var mesela iyi futbolcular deparlarda çok çabuk yoruluyor, ama pes kadar değil, fifa yapay zekalı ise pes tam bir yapay geri zekalı bir oyun :D

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Gençlerrrr tartışmak boşuna :) Herkes istediği oyunu oynasın. Kimi oyundan anlar kimi anlamaz o onun sorunu ama satış rakamları inceleme puanları yapay zeka hareket modu grafikler sesler herşeyi ile fifa zaten geçti. Herkesin kabul ettiği birşey bu. Bakalım 2013 te neler olacak :)

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
yok hocam tartışalım insanlar fifa 11-12 ye kadar soğumuş fifadan.Oyunun iyi olduğunu bilmiyorlar.

Bu arada oyunun yapay zekası fazlasıyla iyi.Zaten her şey kontrol altında herşeyi ayarlayabiliyorsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gençlerrrr tartışmak boşuna :) Herkes istediği oyunu oynasın. Kimi oyundan anlar kimi anlamaz o onun sorunu ama satış rakamları inceleme puanları yapay zeka hareket modu grafikler sesler herşeyi ile fifa zaten geçti. Herkesin kabul ettiği birşey bu. Bakalım 2013 te neler olacak :)

yok hocam tartışalım insanlar fifa 11-12 ye kadar soğumuş fifadan.Oyunun iyi olduğunu bilmiyorlar.

Bu arada oyunun yapay zekası fazlasıyla iyi.Zaten her şey kontrol altında herşeyi ayarlayabiliyorsun.

mesele fifanın pes den daha iyi olması veya daha çok satması değil pes in verdiği zevkin tamamen bambaşka birşey olması

hayatında hiç pes oynamayıp da pesi eleştirenlerde az değil hani :dil:

YusufKenan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mesele fifanın pes den daha iyi olması veya daha çok satması değil pes in verdiği zevkin tamamen bambaşka birşey olması

iyi sen zevk alabiliyorsan yapay geri zekalı bir oyundan daha ne? çok satan oyun kalitelidir kaliteli oyunda daha çok zevk verir oynamasını bilene

gerçi zahmet edip bi kere fifa oynamamaşın ki bilesin bunları

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105

Hiç pes oynamadım değil evet gittim oynadım. Ama baktımki messiyi alıp sağa sol yapıp gidip gol atıyorum baktımki maçlar 9-4, 8-2 filan bitiyor baktımki hareket modu yok, baktımki pas sistemi dandik bıraktım bende ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç pes oynamadım değil evet gittim oynadım. Ama baktımki messiyi alıp sağa sol yapıp gidip gol atıyorum baktımki maçlar 9-4, 8-2 filan bitiyor baktımki hareket modu yok, baktımki pas sistemi dandik bıraktım bende ;)

tespitlerin süper arkadaşım, fifa tartışmasız lider :)

tRtR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bazen fifa bazen pes aklıma ne eserse onu oynarım tartışmaya gerek yok bence ikisininde iyi ve kötü yanları var

emeğine sağlık kardeş

Netizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indiriyorum da boyutu pes extremesine göre çok küçükmüş sanırım çok önem verilerek hazırlanmamış.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fifa extreme de mi varmış arkadaş indirince başka bir şey çıkmasın sonra :)