FIFA 13 TV Reklamı Yayınlandı

"zeus"

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
EA Sports'un FIFA serisi için her sene özenle hazırladığı tv reklamının FIFA 13 olanı da sonunda yayınlandı. Reklamda Chamberlain'in Ultimate Team modu için açık arttırmayla satılmasında tutun da turnuvaya katılan bir çocuğun FIFA 13 TV'deki röportajına şahit oluyoruz. Bu eğlenceli reklam için sizi daha fazla bekletmeyelim.

İyi Seyirler

[video=youtube;WTTiGD31rqE]http://www.youtube.com/watch?v=WTTiGD31rqE&feature=player_embedded[/video]

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçen sene ne oldu da Fifa ile Pes,Ronalda ve Messi'yi değiştirdiler anlamadım.Bilen biri var mı?

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Heyecanlandım şimdi, dur bi fifa 12 head to head oynayayım :)

"zeus"

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:) bunların işi belli olmaz bi birleşseler dünyamım en güzel futbol oyununu oynuycaz ama napıcan kader :)

arkadaşlar pes ve fifanın oynanış videolarını paylaşıyımmı ?

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
[QUOTE="zeus";2456033]:) bunların işi belli olmaz bi birleşseler dünyamım en güzel futbol oyununu oynuycaz ama napıcan kader :)

arkadaşlar pes ve fifanın oynanış videolarını paylaşıyımmı ?[/QUOTE]

Bence birleşseler berbat olur. Lakin ben Fifa'ya pesten gelen hiç bir özelliği istemem. Çünkü ben Fifa'yı fifa olduğu için seviyorum :) Pesi piyasada tek istememin sebebi Fifa karşısında bir rakip görüp oyunu geliştirsin :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
PES'ten gelmesini istediğim şeyler kale arkasındaki hareketli kamera, saha kenarında yürüyen, koşan insanlar, teknik direktör tepkileri vs.

Onun dışında FIFA iyidir, hoştur. Böyle devam etsin.

"zeus"

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

AlperSad

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bence birleşseler berbat olur. Lakin ben Fifa'ya pesten gelen hiç bir özelliği istemem. Çünkü ben Fifa'yı fifa olduğu için seviyorum :) Pesi piyasada tek istememin sebebi Fifa karşısında bir rakip görüp oyunu geliştirsin :)
Bende aynen böyle seviyorum be Fifa'yı. Duygularıma tercüman oldun :D

"zeus"

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
[QUOTE="zeus";2456214]arkadaşlar pes ve fifanın oynanış videolarını paylaşıyımmı ?[/QUOTE]

Dostum foruma alışman biraz vakit alacak anlaşılan. Burası bildiğin klasik +rep mantığı ile yürüyen oyun forumlarından değil. Kimseye sormana gerek yok istersen git aç.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Dostum foruma alışman biraz vakit alacak anlaşılan. Burası bildiğin klasik +rep mantığı ile yürüyen oyun forumlarından değil. Kimseye sormana gerek yok istersen git aç.
[MENTION=83278]samilcan[/MENTION] sert çıkmana gerek yoktu kardeş..

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ne kadar uğraşsamda bir türlü fifaya alışamıyorum hemen tekrar pese geçiyorum

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
PES'ten gelmesini istediğim şeyler kale arkasındaki hareketli kamera, saha kenarında yürüyen, koşan insanlar, teknik direktör tepkileri vs.

Onun dışında FIFA iyidir, hoştur. Böyle devam etsin.

fifa 13te saha kenarında ısınan gol olunca sevinen yedek oyuncular olacak gameplay videolarda vardı.