FIFA 13 origin offline sorunu!

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Resimdede gördüğünüz gibi siteden üye oldum fakat origine giremiyorum.FIFA 13 KEY alcaktım eğer bu olmazsa almayacağım.Çözüm nedir?

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
internet bağlantını kontrol et diyor. ilk sefer için internetin olması lazım. eğer varsa da firewall tarzı bir şey engelliyor olabilir

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
internet bağlantını kontrol et diyor. ilk sefer için internetin olması lazım. eğer varsa da firewall tarzı bir şey engelliyor olabilir
Öyle dediğini bende biliyorum :)
Şöyle söliyim.Origin sitesi var oraya da giriş yapamıyorum.Acaba sitede mi sorun var diye telefondan girdim aynı modeme bağlı telefondan siteye girdi.Friewall modem arayüzüylemi alakalıydı?

Şöyle söliyim.Origin sitesi var oraya da giriş yapamıyorum.Acaba sitede mi sorun var diye telefondan girdim aynı modeme bağlı telefondan siteye girdi.Friewall modem arayüzüylemi alakalıydı?

Yaptımmmm yesss :D

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
DNS ayarlarını kontrol et. Değiştirmeyi deneyebilirsin. Sorun büyük ihtimalle orada. Ayrıca komut istemini açıp tırnaklar olmadan "ipconfig /flushdns" yazıp enter'a bas. Ardından girmeyi dene.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sorun çözülmediyse "hosts" dosyasını kontrol edebilirsin. Orada engellenmiş olabilir.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar masaüstüne hosts adlı bi metin belgesi oluşturun iç boş daha sonra system 32 drivers etc hosts adlı dosya var şimdi masaüstündeki host dosyasını buraya atın daha sonra eksideki hostu silin öyle düzeldi :)

mrsythn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç bi türlü olmuyor.. dediklerini yaptım hosts'u silmdim ama nafile yine aynı yine aynı... yok mu bu konuya kesin çözüm bulabilicek biri ?
ayrıca bilgisayarımda Nod32 orjinal sürümü yüklü.
ve birde PC özellikleri
i5 2.4 GHz işlemci
4 GB RAM
1 GB paylaşımsız ekran kartı HD Mobility Radeon 5650
lütfen biri yardımcı olsun. ilk kez orjinal oyun aldım oynayamıyorum :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardım edin ? aynı sorun bende de var yaptım olmadı !!! Key satın aldım fifa için. kullanmam gerekiyor fifayı indirmek için yardım edin

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Şu anda sorun var EA'da. Biraz bekleyin.